1. W drugim Dniu Wielkanocy przeżywamy radość z obecności Chrystusa Zmartwychwstałego wśród nas. Dzisiaj Msze święte o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00, w Bukowie o 8.30. Dzisiejsza ofiara na tacę przeznaczona jest na Uniwersytet Pana Pawła II w Krakowie.
  2. Bóg zapłać!” wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego: księżom wikariuszom Robertowi, Karolowi, rodakowi ks. Marcinowi, nadzwyczajnym szafarzom Komunii świętej Krzysztofowi i Jerzemu, panu kościelnemu Adamowi z małżonką, panu organiście Markowi z naszym chórem , naszej katechetce Beacie i Elżbiecie Radwańskiej, za przygotowanie ciemnicy i grobu Pana Jezusa, służbie liturgicznej – lektorom i ministrantom, dorosłej scholii za śpiew i czuwanie, czytającym i śpiewającym, niosącym feretrony, baldachim, świece, , panu Markowi Surówce z rodziną za dar świec do grobu, panu Stanisławowi Kucińskiemu z Konar, za dar woskowego Paschału i świec do kościoła. Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w tej pięknej Liturgii.
  3. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy i Nowennę z codzienną Koronką do Bożego Miłosierdzia, która przygotowuje nas do Niedzieli Miłosierdzia. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na adorację Pana Jezusa i Nowennę na zakończenie tej modlitwy. Mszy świętej o godz. 18.00.
  4. W najbliższą sobotę 23 kwietnia, będziemy w naszej parafii gościć Ikonę Świętej Rodziny, która Peregrynuje po parafiach naszej Archidiecezji, w przeżywanym w Kościele Roku Świętej Rodziny. Zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii do modlitwy, w intencji naszych rodzin. Przywitanie Ikony w sobotę o godz. 16.00, czuwanie różańcowe róż żywego Różańca o godz. 17.00,  uroczysta Msza święta,  o godz. 18.00, modlitwa rodzin z Domowego Kościoła o godz. 20.00 - zakończona Apelem Jasnogórskim. Na Mszach świętych w Niedzielę Miłosierdzia, o godz. 7.30. 9.30, 11.00, w Bukowie o 8.30, odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy wszystkich małżonków do wspólnej modlitwy.  Pożegnanie Ikony będzie w Niedzielę  na Nabożeństwie do Miłosierdzia o godz. 14.45. Na Mszę o godz. 11.00 zapraszamy dzieci z Klas III z rodzicami, które odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Prosimy, aby dzieci przyniosły świece. Po Mszy ważne spotkanie przygotowujące do I Komunii świętej. Pierwsza Komunia święta w naszej parafii będzie 8 maja.  Pierwsza rocznica Komunii dla dzieci z Klas 4 będzie 15 maja.
  5. 2 Maja, w naszej parafii będziemy gościć Pielgrzymów Pieszych z Diecezji Bielsko – Żywieckiej. Gorąco Was prosimy o przyjęcie ich do waszych domów na jedną noc, jak czyniliśmy to przed epidemią.
  6. Jako wasi duszpasterze, dziękujemy za odwiedziny zmarłych na naszym cmentarzu, za piękne wielkanocne dekoracji, zapalone znicze i dar modlitwy. To znak waszej pamięci i miłości do tych którzy poprzedzili nas do nieba.
  7. Wszystkim parafianom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech radość wielkanocnego poranka wypełni Wasze serca.

 

607137
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,113