1. Druga Niedziela Wielkanocy to Święto Miłosierdzia Bożego. Duchowo jednoczymy się z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Niedziela ta ukazuje nam prawdę o nieskończonym Miłosierdziu Bożym, które jest większe niż ludzkie grzechy i słabości. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 78 Tydzień Miłosierdzia. W naszej parafii przeżywamy Peregrynację Ikony Świętej Rodziny. Na Mszach świętych małżonkowie odnawiają przyrzeczenia małżeńskie a na Mszy o godz. 11.00 dzieci z Klas III, odnowią przyrzeczenia chrzcielne. O godzinie 14.45 w naszym kościele, będziemy przeżywać Godzinę Miłosierdzia i pożegnanie Ikony Św. Rodziny. Dziękujemy Ks. Pawłowi Gałuszka, diecezjalnemu duszpasterzowi rodzin, za głoszone Słowo Boże i modlitwę w intencji rodzin w naszej parafii. Dzisiaj o godz. 16.30 adoracja, zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. W dni powszednie w naszym kościele o godzinie 17:30 Adoracją Najświętszego Sakramentu, Msza Święta o godzinie 18:00. Zapraszamy do modlitwy.

3. W tym tygodniu rozpoczniemy liturgiczne przygotowanie dzieci z Klas III do Pierwszej Komunii świętej. Spotkania dla dzieci w kościele będą w następujące dni: Poniedziałek – Konary, o godz. 16.00, Środa – Buków, o godz. 16.30, Czwartek – Mogilany, o godz. 16.00. Wspólny śpiew dla wszystkich dzieci będzie w Piątek - o godz. 16.30.

4. W najbliższy piątek będziemy modlić się do Pana Boga - Nowenną do św. Michała Archanioła i rozpoczniemy Nowennę do św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

5. W sobotę 30 kwietnia rozpoczniemy o godz. 17.30 - Pierwsze Nabożeństwa Majowe połączone z procesją w wokół kościoła. Na „Majówkach” będziemy się modlić: za Kościół, o pokój na świecie, nasze rodziny.

6. W naszej parafii będziemy gościć pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki Bielsko – Żywieckiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. U nas będą nocować z poniedziałku na wtorek z 2 na 3 Maja. Prosimy, kto tylko może o przyjęcie ich do naszych domów.

7. W tym tygodniu modlimy się do Boga przez wstawiennictwo w:
Poniedziałek 25.04. – Święto św. Marka, ewangelisty.
Wtorek 26. 04. – Uroczystość św. Wojciecha, Bp i Męczennika, Patrona Polski.
Czwartek 28. 04. – Bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki.
Piątek 29.04. – Święto św. Katarzyny ze Sieny, Doktora Kościoła.

Wszystkim przeżywającym imienny życzymy opieki świętych patronów.

8. W ostatnim tygodniu zmarła śp. Jolanta Przytocka z Konar; śp. Kazimierz Słomka, z Mogilan , pogrzeb we wtorek, o godz. 14.30 Różaniec, o 15.00 Msza święta - „Dobry Jezus a nasz Panie…”.

606117
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,093