Ogłoszenia Parafialne

13 maja w czwartek - wspomnienie M. Bożej z Fatimy zapraszamy na Różaniec Fatimski z procesją wokół kościoła i nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Po nabożeństwie Msza święta. Takie nabożeństwa będziemy przeżywać każdego 13 miesiąca do października – zapraszamy do tej szczególnej modlitwy z Matką Bożą.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek i piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi w te dni od godz. 6.00 rano i od godz. 16. 30 po południu. Adoracja Pana Jezusa o godz. 17.00 zakończona Nabożeństwem Majowym.

Rozpoczęcie Nabożeństw majowych w piątek 30 Kwietnia o godz. 17.45 w czasie uroczystej procesji.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny. Zachęcamy, aby w tym tygodniu w naszych rodzinach przeczytać fragment z Ewangelii św. Marka i Księgi Mądrości. Wychodząc z kościoła możemy zabrać na karteczkach Sigla - jaki urywek możemy odnaleźć i przeczytać w naszym domu. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.

Druga Niedziela Wielkanocy to Święto Miłosierdzia Bożego. Niedziela ta ukazuje nam prawdę o nieskończonym Miłosierdziu Bożym, które jest większe niż ludzkie grzechy i słabości.

Przeżywamy Oktawę Wielkanocy i Nowennę z codzienną Koronką do Bożego Miłosierdzia, która przygotowuje nas do Niedzieli Miłosierdzia. Codziennie w tym tygodniu możemy uczestniczyć w internetowej transmisji Mszy świętej z naszego kościoła o godz. 18.00. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia. O godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia i wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do Mszy o godz. 17.00.

Okazja do spowiedzi od Wielkiego Poniedziałku do Wielkiej Środy, w godzinach 6:00 do 6:30 i od 17:00 do 18:00. W pozostałe dni aż do Wielkiej Soboty spowiedź od godziny 7:00 do 10:00. Adoracja Pana Jezusa od godziny 17:30. Msza Święta o godzinie 18:00.

25 Marca we czwartek - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Adoracja Pana Jezusa o godz. 17.00 i Różaniec. Na Mszy o godz. 18.00 przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka – zapraszamy do tej pięknej modlitwy ( świece ). Codziennie trwa Nowenna o Świętość Życia.