Ogłoszenia Parafialne

Adwent - to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Razem z Maryją dobrze wykorzystajmy ten czas dla odnowienia i umocnienia wiary i więzi z Bogiem i bliźnimi.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny, nazwany Adwentem - czasem radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

W przyszłą niedzielę ostatnią Roku Liturgicznego - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej o godz. 11.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W Piątek 11 Listopada - przeżywamy Święto Niepodległości Polski.

We wtorek 1.11. - Uroczystość Wszystkich Świętych i rozpoczęcie Tygodnia Modlitw za Zmarłych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę z jedną dodatkową Mszą św. o godz. 14.00 na cmentarzu - za wszystkich zmarłych. Po Mszy św. procesja, w czasie której będziemy się modlić przy czterech stacjach, odczytując imiona zmarłych polecając ich Miłosierdziu. O godz. 18.00 na cmentarzu modlitwa różańcowa prowadzona przez młodzież.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość - Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła.

W następną niedzielę 23 października o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji naszego chóru parafialnego MOGILANUM, który w tym roku obchodzi 110-tą rocznicę powstania.

13 października – we czwartek będziemy przeżywać ostatnie Nabożeństwo Fatimskie.