1. Dzisiejsza Uroczystość podkreśla, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie Królu Wszechświata. Chrystusowi Królowi po Mszy świętej o godz. 11.00, pragniemy ofiarować nasze serce, rodziny, naszą parafię i Ojczyznę, w adoracji i Litanii do Najświętszego Serca Jezusa. Nieszpory w intencji naszych zmarłych godz. 16.30. Obok gazet można pobrać Akt oddania Chrystusowi,

2. W poniedziałek 22. 11. wspomnienie św. Cecylii, męczennicy - patronki muzyki kościelnej. Na Mszy św. o godz. 17.30, będziemy się modlić w intencji pana organisty Marka i scholii dziecięcej, młodzieżowej i Chóru Mogilanum. Zapraszamy te wspólnoty do modlitwy. Po Mszy zapraszamy na spotkanie.

3. Przy ołtarzu św. Bartłomieja i Franciszka możemy złożyć wypełnione kartki z propozycjami osób do Rady Duszpasterskiej. Dziękujemy za zaangażowanie w tym synodalnym dziele w naszej parafii.

4. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie urzędującą Radę Duszpasterską po Mszy świętej o godz. 18.00.

5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z Kasy 8 - w najbliższy czwartek o godz. 16.30 lub o 18.00.

6. W ostatnią niedzielę do puszek na ubogich zebraliśmy 5 500 zł. 20e. Bóg zapłać! za waszą hojność i otwarte serce. Spotkanie Grupy Charytatywnej będzie w najbliższy wtorek po Mszy wieczornej o godz. 18.00. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę którą Caritas zbiera na uchodźców i migrantów.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny, nazwany Adwentem - czasem radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

8. Przy wyjściu z kościoła możemy zakupić tygodniki katolickie; Gość Niedzielny, Niedziela. Ukazują one tajemnice Królestwa Bożego. Dla dzieci: Mały Gość. Prosimy o podjęcie prenumeraty miesięcznika Różańca.

9. W tym tygodniu modlimy się do Boga:
Środa 24. 11. - św. Andrzeja Dung-Lac i męczenników z Wietnamu.
Czwartek 25. 11. - św. Katarzyny Aleksandryjskiej, męczennicy.

10. Po rocznej przerwie wracamy do troski o kościół z poszczególnych rejonów. Kościół będą sprzątać państwo kościelni. Parafinie z ogłaszanego rejonu będą mogli złożyć na tacę w kopercie ofiarę na sprzątanie. Kto chce może podać nazwisko i adres, aby wpisać do zeszytu sprzątań. W najbliższą sobotę do troski o kościół zaproszeni są mieszkający z rejonu - Łobzów II. Dziękujemy za złożona ofiarę.

606117
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,093