1. Przeżywamy 33 Niedzielę Zwykłą. W Kościele obchodzimy - „V Światowy Dzień Ubogich”. Modlimy się w tym trudnym czasie epidemii w intencji chorych, samotnych, biednych. Wychodząc z kościoła do puszek możemy złożyć ofiarę na biednych. Dziękujemy Grupie Charytatywnej, za ich działalność w naszej parafii - zapraszamy do tej grupy osoby chętne. Prośmy o zgłaszanie w parafii osób samotnych i potrzebujących pomocy. Dzisiaj na godz. 16.30 zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych.

2. Wychodząc z kościoła u ministrantów możemy zabrać do naszych rodzin „Kartkę zgłoszeniową do Rady duszpasterskiej”. Taka wspólnota, jest ciałem doradczym w sprawach duszpasterskich i ekonomicznych w parafii. Prosimy o zgłoszenia osób pełnoletnich i zaangażowanych w życie naszej parafii. W przyszłą niedzielę będzie można wypełnione kartki umieścić przy wejścia do kościoła. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w tym wyborze.

3. W listopadzie w naszych modlitwach szczególnie pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy codziennie o godz. 17.00 na Adorację Pana Jezusa, zakończoną modlitwą za zmarłych. W soboty listopada o godz. 17.00 na Nabożeństwo różańcowe z wypominkami.

4. W tym tygodniu rozpoczęliśmy Nowennę przygotowującą do Uroczystości Chrystusa Króla. 16 Listopada – we wtorek po Mszy porannej Nowenna przez wstawiennictwo świętego Jana Pawła II w intencji naszych rodzin.

5. Spotkanie przed bierzmowaniem dla Kasy 7, we czwartek godz. 16.30, 18.00.

6. W najbliższy trzeci piątek miesiąca Nowenna do Miłosierdzia Bożego po porannej Mszy świętej. Msza święta o godz. 17.30 za zmarłych wypominanych w naszym kościele i tych których pożegnaliśmy w ostatnim miesiącu. Po Mszy - Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych.

7. W przyszłą niedzielę ostatnią Roku Liturgicznego - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej o godz. 11.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8. Prosimy, aby zabrać do naszych domów pisma katolickie w pogłębianiu naszej wiary.

9. W tym tygodniu wspominamy w Liturgii Kościoła w:
Środa 17. 11. - św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
Czwartek 18. 11. - bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
Piątek 19.11. - bł. Salomei, zakonnicy.
Sobota 20.11. - św. Rafała Kalinowskiego, zakonnika

10. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny życzymy opieki świętych patronów. Zmarła śp. Urszula Kuś, z Mogilan – „ Dobry Jezu..”.

606919
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,895