1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca września. Zmiana tajemnic Różańca po Mszy o godz. 7.30. Nieszpory o godz. 16.30.

2. Dziękujemy rodzinom, które na ręce Rady duszpasterskiej składają dzisiaj ofiary na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać!, tym którzy składają ofiary przez wpłatę na konto parafii. Modlimy się o Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Was wszystkich na Nowennie.

3. Duchowo łączymy się z rodzinami które dzisiaj biorą udział XXIX Pielgrzymce Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.

4. Msze święte w dni powszednie od poniedziałku - o godz. 6. 30 i 18.00. Adoracja Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.

5. W każdą środę modlimy się Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy po Mszy świętej o godz. 6.30 i o 18.00. Mamy tak wiele różnych intencji podziękowań i próśb przynieśmy je do Matki Bożej.

6. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza świętą o godz. 12.30 z udzieleniem sakramentu chrztu świętego. Przypomniany, że w naszej parafii uroczystego chrztu świętego udzielamy w 2 niedziela i 4 soboty miesiąca. W sytuacjach wyjątkowych w innym terminie poza Mszą święta. Liturgiczne przygotowanie do chrztu dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek przed chrztem po Mszy o godz. 18.30.

7. Spotkanie Scholii odbędzie się w Sobotę - 11. 10. o godz. 9.00 w sali na nowej plebanii. Zapraszamy należących do tej grupy, jak i nowe dzieci do wstąpienia do tej wspólnoty. Jest pomysł utworzenia starszej scholii dla osób które ukończyły 18 rok życia. Zapraszamy chętnych do zgłoszenia do Ks. Karola.

8. Wychodząc z kościoła można zabrać do domu gazety religijne: „Gość Niedzielny” i dodatek o przyszłym bł. Kard. Stefanie Wyszyńskim i bł. Elżbiecie Czackiej - w cenie 10 złotych.

9. W liturgii wspominamy w:
Środę 08. 09. - Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej – po Mszach świętych poświecenie ziarna do siewu.
Czwartek 09. 09. - bł. Anieli Salawy, pochodzącej z Sieprawia – Odpust.

Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów.

 

606117
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,093