1. W drugim Dniu Wielkanocy przeżywamy radość z obecności Chrystusa Zmartwychwstałego wśród nas. Dzisiaj Msze święte o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00, w Bukowie o 8.30. Zwracamy się z prośbą, aby przestrzegać przepisów sanitarnych. Dzisiejsza ofiara na tacę przeznaczona jest na Uniwersytet Pana Pawła II w Krakowie.

2. „Bóg zapłać!” wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego: księżom wikariuszom Robertowi, Karolowi, rodakowi ks. Marcinowi, panu kościelnemu Adamowi z małżonką, panu organiście Markowi, naszej katechetce Beacie z siostrą Martą, za przygotowanie ciemnicy i grobu Pana Jezusa, służbie liturgicznej – lektorom i ministrantom, dorosłej scholii za piękny śpiew i czuwanie, panu Markowi Surówce za dar świec do grobu, panu Stanisławowi Kucińskiemu z Konar, za dar woskowego Paschału do kościoła, panu Wojciechowi Strzebińskiemu za prowadzenie Drogi Krzyżowej w niedzielę, jego synowi Grzegorzowi za przygotowanie chłopców do posługi ministranta. Dziękujemy wszystkim którzy mimo ograniczeń uczestniczyli w liturgii i czuwaniu w ciemnicy i przy grobie Pana Jezusa i łączącym się w modlitwie z nami przez transmisję.

3. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy i Nowennę z codzienną Koronką do Bożego Miłosierdzia, która przygotowuje nas do Niedzieli Miłosierdzia. Codziennie w tym tygodniu możemy uczestniczyć w internetowej transmisji Mszy świętej z naszego kościoła o godz. 18.00. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia. O godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia i wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do Mszy o godz. 17.00.

4. Jako wasi duszpasterze, dziękujemy za odwiedziny zmarłych na naszym cmentarzu, za piękne wielkanocne dekoracji, zapalone znicze i dar modlitwy. To znak waszej pamięci i miłości do tych którzy poprzedzili nas do nieba.

5. Wszystkim parafianom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech radość wielkanocnego poranka wypełni Wasze serca.

606917
Dzisiaj: 3
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,893