1. W obecną niedzielę Dzieci z klasy IV na Mszy świętej o godz. 11.00 wraz z rodzicami przeżywają rocznicę I Komunii świętej. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 16.30. W tygodniu po wieczornej Mszy świętej – zapraszamy do tej pięknej modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych.

2. Dzieci i młodzież, którzy wyjeżdżają na rekolekcje – wakacyjne, organizowane przez parafię – Księży: Roberta i Karola, proszone są, aby dzisiaj po Mszach świętych odebrały w zakrystii karty wyjazdu. W przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła do puszek będziemy mogli złożyć ofiarę na ten cel rekolekcji.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 będzie Msza święta w Kaplicy w Chorowicach. Zapraszamy do uczestnictwa.

4. Rodziców młodzieży z Klas: VIII i III Gimnazjum, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy świeżej o godz. 11.00. w celu omówienia uroczystości bierzmowania, która będzie 8 czerwca w sobotę o godz. 18.00.

5. Spotkanie formacyjne w grupach dla klasy III Gimnazjum i klas VIII we czwartek o godz. 16.30.

6. 24 maja - w piątek po rannej Mszy świętej Nowenna do św. Bartłomieja Apostoła, naszego patrona.

7. Dziękujemy dzieciom, rodzicom, wychowawcom, za uczestnictwo i opiekę w czasie Pielgrzymki Dzieci Komunijnych do Sanktuarium w Ludźmierzu i na Krzeptówkach - ofiarę 300 złotych.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym o św. Ricie.

9. Z kalendarza liturgicznego:
Wtorek 21.05. – św. Jana Nepomucena, męczennika Środa 22.05. - św. Rity z Cascii, zakonnicy
Czwartek 24.05 – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

10. Dziękujemy rodzicom dzieci z Kasy IV za sprzątanie kościoła i uporządkowanie kwiatów do ołtarzy, przygotowanie darów ofiarnych i ofiarę na dar ołtarza. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 800 rodziny z Bukowa Południowa strona drogi. Dziękujemy parafianinowi Krzysztofowi Karskiemu za pielęgnację drzew.

608165
Dzisiaj: 110
Wczoraj: 108
Ten miesiąc: 4,141