Święto Miłosierdzia Bożego ukazuje nam prawdę o nieskończonym Miłosierdziu Bożym, które jest większe niż ludzkie grzechy i słabości. Współczesny świat, tak bardzo potrzebuje Bożego Miłosierdzia. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 74 Tydzień Miłosierdzia. Jest on okazją do głębszej refleksji na temat miłosierdzia czynionego na co dzień i zachętą do aktywnego włączania się w dzieła miłosierdzia. Możemy obok gazet zabrać ulotki o Bonifraterskiej Fundacji z Konar i ofiarować odpis z naszego podatku.

Po każdej Mszy św. zawierzenie świata i każdego z nas Miłosierdziu Bożemu. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego - o godz. 15.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy świętej do godz. 17.00.

W poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. o 6.30 i 18.00 wszystkie mamy w błogosławionym stanie, będziemy je polecać Matce Bożej. Na Mszy o godz. 18.00 będzie można podjąć Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Nienarodzonego zapraszamy wszystkich chętnych. Deklaracje z modlitwą można zabrać z ołtarza św. Franciszka. Osoby podejmujące duchową adopcję prosimy aby przyniosły świece.

W środę 11.04. na Mszy wieczornej i Nowennie do Matki Bożej, będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny, jako nasze duchowe przygotowanie do 100-lecia Niepodległości zapraszamy.

Spotkania dla młodzieży do bierzmowania dla Klas 7 wtorek: godz. 16.30 lub 18.45, środa godz. 16.30; Klasy II Gimnazjum: czwartek godz. 16.30 lub 18.30.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlić się z dziećmi z klas III i ich rodzicami o dobre duchowe przygotowanie do I Komunii świętej. Po Mszy bardzo ważne spotkanie dla rodziców.

W nocy z 2 na 3 maja ze środy na czwartek będzie w naszej parafii nocować Piesza Pielgrzymka z Diecezji Bielsko – Żywieckiej do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Gorąco prosimy o przyjęcie pielgrzymów na nocleg do naszych domów. Można się zapisać w zakrystii. Te osoby, u których co roku nocują pielgrzymi nie potrzebują się zapisywać. Przyjęcie pielgrzymów pod nasz dach to uczynek miłosierdzia – wykorzystajmy ten Boży dar.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Parkowego Wzgórza i za ofiarę 400 zł. na kościół, również tym którzy nie mogli przyjść a złożyli ofiarę. Na sobotę na godzinę 8.00 prosimy rodziny z Chorowici z części: Kozie Rogi, Podewsie, Dąbrowy, Siany Las.

Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej, która tak pienie przybliża tajemnicę Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny.

608151
Dzisiaj: 96
Wczoraj: 108
Ten miesiąc: 4,127