1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna X Tydzień Biblijny i narodowe czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy, aby dzisiaj w naszych rodzinach i w tym tygodniu przeczytać urywek z Listu św. Pawła do Rzymian. Wychodząc z kościoła możemy na małych karteczkach zabrać sigla do odszukania w tym Liście. Jednocześnie zapraszamy do czytania i rozważania słowa Bożego na Kręgu Biblijnym, którego spotkania odbywają się w drugie i czwarte środy miesiąca po wieczornej Mszy świętej na nowej plebanii. Nieszpory o godz. 16.30.

2. W poniedziałek 16 kwietnia po Mszach św. nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła za naszą Ojczyznę i rodziny, mamy błogosławionym stanie. W piątek 20. 04. po Mszy porannej Nowenna do Miłosierdzia Bożego a na Mszy św. o godz. 18.00 modlitwa za naszych bliskich zmarłych wypominanych w naszym kościele. Zapraszamy rodziny zmarłych w tym ostatnim miesiącu.

3. Przed nami kolejny już raz wyzwanie związane z przyjęciem w naszej parafii na nocleg z 2 na 3 maja ze środy na czwartek - pielgrzymów zmierzających z Bielska do Łagiewnik. Bardzo prosimy chętnych do przyjęcia pielgrzymów na nocleg w domach prywatnych o zapisanie się w zakrystii. Nie dotyczy to tych, którzy umówili się z pielgrzymami bezpośrednio.

4. W Roku św. Józefa planujemy dwu dniową parafialną pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, do Matki Bożej do Częstochowy i Lichenia w dniach 9 - 10 czerwca (sobota- niedziela). Zapraszamy do zapisania się w zakrystii.

5. Młodzież z Klas III Gimnazjum z racji egzaminów w szkole, będzie miała spotkanie przygotowujące do bierzmowania w przyszły czwartek. Życzymy błogosławieństwa na czas egzaminu z zapraszamy na Mszę św. we wtorek o godz. 18.00.

6. Pierwsza próba dla dzieci z Klasy III przed Komunią świętą w piątek 20.04. o godz. 16. 30

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Chorowic część: Kozie Rogi, Podewsie Dąbrowy, Siany Las i za ofiarę 200 zł. na kościół. Dziękujemy nowożeńcom za piękne kwiaty do świątyni. W przyszłą sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła rodziny z Chorowic Wieś – część pierwsza od p. Mrożek do p. Drożdżów.

8. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej, aby pogłębiać swoja wiarę i wiedzę religijną.

9. Zmarła w tym tygodni śp. Anna Krawczyk z Konar, jej pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.30 różaniec, o 15.00 Msza święta. „Dobry Jezu a nasz Panie..”.

607140
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,116