1. Niedziela 32 przeżywana jest w Kościele, jako IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, naszą modlitwą i ofiarą do puszek możemy wesprzeć nasze siostry braci prześladowanych i ubogich. Około 200 milionów chrześcijan żyjących dzisiaj na świecie jest prześladowanych a około 100 tysięcy co roku ginie śmiercią męczeńską. Dlatego dzisiaj otaczamy ich naszą modlitwą i pamięcią. W adoracji i modlitwie prosimy dzisiaj Pana Jezusa o błogosławieństwo dla nas żyjących i niebo dla zmarłych. Wspominamy św. Jozafata Kuncewicza, męczennika. O godz. 16.30 modlitwa różańcowa za zmarłych.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na ręce Rady duszpasterskiej w minioną niedzielę, zbieraliśmy 15 220 złotych. Bóg zapłać! za waszą ofiarność, za ofiary składane w kościele i wpłacane na nasze parafialne konto i składane indywidualnie. W naszej modlitwie prosimy o opiekę Boża dla Was.

3. We Czwartek 16-tego po Mszy porannej i wieczornej modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II o potrzebne łaski dla naszych rodzin.

4. W listopadzie szczególnie pamiętajmy o zmarłych. Zapraszamy w soboty o godz. 17.00 na Nabożeństwo różańcowe z wypominkami i w niedzielę około 15 min przed Mszami na wypominki i modlitwy za duszami w czyśćcu cierpiącymi.

5. Spotkanie dla młodzieży z klasy III Gimnazjum we czwartek o godz. 16.30, albo 18.15.

6. W najbliższy piątek, trzeci miesiąca po Mszy św. porannej i po wieczornej zapraszamy na comiesięczne Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Faustyny. Na wieczornej Mszy będziemy modlić się za zmarłych wypominanych Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klasy III, które przygotowują się do I Komunii. Po Mszy bardzo ważne spotkanie dla rodziców.

8. Podziękowania dla jednej rodziny z Mogilan – ul. Zakopiańska i Kolorowa za sprzątanie świątyni. Do troski o Kościół zapraszamy w sobotę od godz. 8.00 rodziny z Mogilan - część Podstyr, ul. Jaśminowa i Widokowa.

9. Prosimy, aby pisma katolickie dostępne przy wejściach służyły pogłębianiu wiary. Na miesięczniki Posłaniec, Msza święta i Różaniec prosimy zapisywać się w zakrystii.

10. W Liturgii Kościoła wspominamy w:
Poniedziałek - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polskich
Czwartek - Matki Bożej Miłosierdzia
Piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
Sobota – bł.. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, która jest patronką Ruchu Czystych Serc. Patronka młodzieży. Zapraszamy młodzież do modlitwy na Mszy św..

Odszedł do wieczności: + Edward Rządzik z Bukowa, jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.30 „Dobry Jezu…”

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088