1. Przeżywamy 15 Niedzielę. Wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Nieszporów i modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Jana Pawła II w intencji rodzin o godz. 16.30.

2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00, spotkanie dla rodziców i młodzieży wyjeżdżającej na parafialne rekolekcje do Zakopanego.

3. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych, poświecenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa, męczennika, patrona kierowców i podróżujących. „Bóg zapłać!” za ofiary składane przy wejściach z kościoła. Złożone ofiary przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy. U ministrantów można pobrać pamiątki - breloczki i obrazki ze św. Krzysztofem i przykazaniami dla kierowców.

4. W najbliższy piątek po Mszach świętych zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego. Wieczorna Msza święta w intencji zmarłych wypominanych w naszym kościele.

5. Polecamy do rodzin tygodniki katolickie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które są okazją do usłyszenia Bożego Słowa.

W tym tygodniu modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:
18. 07. - środa - Św. Szymona z Lipnicy, kapłana
20. 07. - czwartek - Bł. Czesława, kapłana.
23. 07. - sobota - Św. Marii Magdaleny. Odpust w Głogoczowie suma o godz. 18.00.

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

Składamy podziękowanie jednej osobie z Bukowa - Południowa Strona Drogi, za sprzątanie kościoła i tej która złożyła ofiarę. Bóg zapłać! nowożeńcom za piękne kwiaty do kościoła. Do troski o Kościół poprzez sprzątanie w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian z Bukowa - Nowsie.

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896