1. Przeżywamy 16 niedzielę. Po wszystkich Mszach świętych - modlitwa i pobłogosławienie pojazdów z okazji św. Krzysztofa, męczennika, patrona kierowców i podróżujących. „Bóg zapłać!” za ofiary składane przy poświęceniu, przeznaczone są one na środki transportu dla misjonarzy polskich składane przy wyjściach z kościoła po Mszach św. U ministrantów można pobrać pamiątki – breloczki i obrazki ze św. Krzysztofem i przykazaniami dla kierowców. Nieszpory - dzisiaj o godz. 16.30.

2. Zapraszamy młodzież i wszystkich chętnych do uczestnictwa w Pierwszej Rocznicy Światowych Dni Młodzieży. W przyszłą sobotę 29 lipca odbędzie się koncert w TAURON Arena w Krakowie o godz. 18.00, a w następnym dniu w Niedzielę - Msza święta w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach o godz. 12.30.

3. Zbliża się XXXVII Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę pod hasłem: „ Idźcie i głoście..” w szczególnym roku 300-lecia Koronacji Matki Bożej. Dokładne informacje w gablocie parafialnej.

4. Polecamy do rodzin tygodniki katolickie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

5. Wszystkich wypoczywających na wakacjach otaczamy naszą modlitwą. Bożego błogosławieństwa życzymy wypoczywającym w naszej parafii.

6. W tym tygodniu modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:

24.07. poniedziałek - Św. Kingi, zakonnicy
25.07. wtorek - Święto Św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców.
26.07. środa - Św. Joachima i Anny, Dzidków Pana Jezusa.
29.07. sobota - Św. Marty.

Składamy podziękowanie rodzinom z Bukowa część - Nowsie, za sprzątanie naszej świątyni, kwiaty i ofiarę 750 złotych na organy - Bóg zapłać!. Do troski o Kościół poprzez sprzątanie i ozdabianie w sobotę od godz. 8,00 prosimy rodziny z Bukowa - Północna strona drogi od Skawiny z okolic pętli w kierunku Mogilan.
Odeszli do wieczności w tym tygodniu:
Śp. + Kazimierz Kubik, Mogilany
Śp. + Józef Papież, z Bukowa – pogrzeb w poniedziałek Msza 15.00, różaniec o godz.14.30.
Śp. + Tomasz Kosiński, z Konar „Dobry Jezu a nasz Panie…"

606919
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,895