1. 14 niedziela zwykła. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na Nabożeństwo Nieszporów.

2. Dziękujemy za ofiary na zakupione organy w kwocie 15.900 złotych, złożone w ubiegłą niedzielę na ręce Rady Duszpasterskiej. „Bóg zapłać”, tym którzy składają ofiary indywidualnie i wpłacone na konto parafialne.

3. We Czwartek 13 lipca zapraszamy na Mszę świętą i Różaniec Fatimski z procesją wokół kościoła w kolejne objawienie Matki Bożej w Fatimie. Zachęcamy do modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych. Matka Boże na nas czeka.

4. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przebywają na wakacjach. Wypoczywającym życzymy błogosławionych urlopu.

5. Polecamy wszystkim dobrą lekturę pism katolickich na czas wakacyjny, aby w ten sposób pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną. Można je nabywać wychodząc z kościoła.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie dla rodziców i młodzieży wyjeżdżającej na rekolekcje do Zakopanego.

7. W Kalendarzu Liturgicznym wspominamy i modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:
11.07. wtorek - Święto. św. Benedykta, opata, patrona Europy.
12.07. środa - Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp i męczennika.
13.07. czwartek .- Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.
15.07. sobota - Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

Składamy podziękowanie rodzinom z Kulerzowa cz. II – dolna, za sprzątanie świątyni i piękne kwiaty - storczyki. Do troski o Kościół w sobotę od godz. 8,00 zapraszamy Buków – Południowa Strona Drogi.

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

Śp. Anna Strzebińska, z Mogilan, lat 63,
Śp. Michalina Krzyśko, z Mogilan, lat 63,
Śp. Władysław Surówka, z Mogilan, lat 88 lat.

„Dobry Jezu a nasz Panie...”

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088