1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca lipca. Po Mszach świętych adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc dla trudzących się w różnych pracach i wypoczywających na wakacjach. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30. Msza św. w tygodniu o godzinie 7.00 rano.

2. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca prosimy o ofiary na ręce rady duszpasterskiej na zakupione organy. Za ofiary składamy serdeczne – „Bóg zapłać!”. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu w modlitwie. Po Mszy świętej o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańca w Różach. Po rozebraniu w tym tygodniu organów, przed nami prace na chórze i malowanie tego miejsca.

3. Życzymy dzieciom, młodzieży, rodzinom przebywającym na urlopach, rekolekcjach błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy świętej i godnym stroju kiedy przychodzimy do świątyni.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od czwartku do piątku od godz. 6.30 rano i od 16.30 po południu. Zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie tego tygodnia – adoracja Pana Jezusa od godz. 17.00 – zakończona nabożeństwem i Msza świeta o godz. 18.00.

5. Dziękujemy za ofiary -1560 złotych zebrane na wyjazd rekolekcyjny do Zakopanego.

6. Polecamy do rodzin tygodniki katolickie, które daję okazję do pogłębienia wiary i naszej wiedzy religijnej.
Z kalendarza Liturgicznego w:
Poniedziałek 03.07. - Święto św. Tomasza , Apostoła
Wtorek 04.07.- Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
Środa 05.07 - św. Marii Goretti, męczennicy
Czwartek 06.07.- bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy
Sobota 08.07. - Św. Jan z Dukli, kapłana

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny - życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki ich patronów. Wszystkim gościom spędzającym wakacje w naszej parafii życzymy opieki Bożej i zapraszamy do naszej świątyni.
Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Kulerzowa część pierwsza górna, za piękne kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 rodziny z Kulerzowa część druga dolna.

Odeszli do wieczności:
Śp. Janina Musiał , Chorowice – lat 89; śp. Władysław Sternalski, Mogilany- lat 85; śp. Krystian Liszka, Buków - lat 12; śp. Leon Skała, Mogilany - lat 75, którego pogrzeb będzie na Piaskach Wielkich; „Dobry Jezu a nasz Panie …”.

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896