1. Przeżywamy 1 Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. Po sumie - nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Gorzkie Żale - z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Ofiara składana na tacę na 1, 3 i 6 nabożeństwie Gorzkich Żali - przeznaczona jest na kwiaty i wystrój ciemnicy i grobu Pana Jezusa. Zapraszamy do licznego udziału i skorzystania z możliwości zyskania odpustu zupełnego za uczestnictwo w tych nabożeństwach.

2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątek po Mszy świętej porannej około godz. 7.00, o godz. 17.00 - dla dzieci z rodzicami, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.15, oraz w niedzielę po sumie. Dzieci za udział w tym nabożeństwie będą otrzymywać pamiątkowe obrazki.

3. Grupę mężczyzn Świętego Józefa zapraszamy w najbliższy piątek na spotkanie po Drodze Krzyżowej dla młodzieży.

4. W najbliższy poniedziałek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy Grupę Charytatywną na spotkanie na plebanii.

5. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej, która pomoże nam dobrze przeżywać w rodzinach Wielki Post.

6. Dziękujemy rodzinom z Mogilany, z ul. Rzymskiej cz. 2, ul. Podgórskiej, za ofiarę 950 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, o taką ofiarę prosimy rodziny z Mogilan, z ul. Żary, ul. Dębowej. W przyszłą niedzielę rodziny z Mogilan, z ul. Zakopiańska do nr  128  - 62, ul. Rzemieślnicza.

7. W tym tygodniu wspominamy i modlimy się do Boga:

Czwartek      22. 02.  - Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

Piątek          23. 02.  – św. Polikarpa, biskupa.

8. Przeżywającym czas zimowych ferii życzymy Bożego Błogosławieństwa.

9. W tym tygodniu zmarł śp. Tadeusz Kruk z Krakowa

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088