1. Druga Niedziela Narodzenia Pańskiego – Święto Chrztu Pana Jezusa. Dziękujemy Panu Bogu za dar sakramentu chrztu świętego, na mocy którego staliśmy się Dziećmi Bożymi. Sakramentu chrztu świętego w naszej parafii - uroczyście udzielamy w czasie Mszy świętej w drugą niedzielę i w ostatnią sobotę miesiąca. To pierwsza niedziela miesiąca – po każdej Mszy adoracja Pana Jezusa. Zmiana tajemnic różańca po porannej Mszy. Nieszpory o godz. 16.30. Na Mszy o godz. 11.00 będzie grała Orkiestra z Włosani. Po Mszy Orkiestra zaprasza na koncert. Kończy się Okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczniemy w Liturgii - Okres Zwykły.

2. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Prace wznowimy na wiosnę. „Bóg zapłać!” za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafii.

3. Trwają w naszej parafialnej rodzinie doroczne odwiedziny duszpasterskie, tak zwane „Kolędą”. Pamiętajmy, że kapłan przychodzi do naszych domów i mieszkań, naszych rodzin z modlitwą i Bożym błogosławieństwem. Dziękujemy za życzliwość i gościnę w waszych domach. Prosimy, aby otworzyć bramkę jak nie ma domofonu, albo wyjść przed księdza. Nieraz trudno nam trafić do właściwego wejścia.

4. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 12.30, z przyjęciem przez dzieci chrztu świętego.

5. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiarę na sprzątanie naszego kościoła i środki czystości, rodziny z Mogilan – ul. Podedworze część 2.

6. Zachęcamy do pogłębiania wiary i wiedzy z pism katolickich, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bardzo cenne artykuły o chrzcie świętym.

7. Życzymy wszystkim błogosławieństwa i opieki Bożej w nowym tygodniu.

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088