1. W 2 Niedzielę, rozpoczynamy w naszej archidiecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętamy modlitwę Jezusa z Wieczernika: „Ojcze proszę, aby byli jedno”. Na Mszach świętych w tygodniu będziemy modlić się o dar jedności chrześcijan. Za dar takiej modlitwy możemy uzyskać odpust zupełny. Dzisiaj, o godz. 16.30 Adoracja Pana Jezusa.

 2. W poniedziałek 16 Stycznia - Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji rodzin i za mamy oczekujące narodzin dziecka.

 3. We Wtorek 17 Stycznia - przeżywamy XXVI Dzień Judaizmu w Kościele w Polsce.

 4. Zapraszamy codziennie na Adorację Pana Jezusa o godz. 17.00 i na Mszę świętą o godz. 17.30. W najbliższy piątek Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Na Mszę św. o godz. 17.30, zapraszamy rodziny zmarłych w ostatnim miesiącu, połączonej z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

 5. Z modlitwą i Błogosławieństwem Bożym odwiedzamy rodziny naszej parafii. W tym tygodniu pragniemy odwiedzić rodziny. /program /.

 6. Polecamy do rodzin pisma katolickie: Gość Niedzielny, Niedziele.

 7. Do troski o naszą świątynię przez złożenie ofiary w obecną niedzielę, proszone są rodziny z Mogilan z ulic: Skawińskiej, Parkowej i Bloki pod Rynkiem. W przyszłą niedzielę o ofiarę na sprzątanie kościoła, proszone są rodziny z Mogilan z ulicy Podedworze część pierwsza.

 8. W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:
  Wtorek         17. 01. - św. Antoniego, opata.
  Czwartek      19.01. - św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  Sobota         21. 01. - św. Agnieszka, męczennica.
 1. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny życzymy opieki świętych patronów.

 

607265
Dzisiaj: 46
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,241