1. Z całym Kościołem przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. W tym tygodniu w naszych rodzinach przeczytajmy urywek Pisma Świętego, aby wsłuchać się w Boże Słowo. Nieszpory, dzisiaj o godz.16.30.
 2. We Wtorek - Nowenna do św. Bartłomieja, naszego patrona.
 3. W tym tygodniu z modlitwą i błogosławieństwem Bożym pragniemy odwiedzić domy i rodziny naszej parafii.
 4. Na Mszę świętą w najbliższy piątek zapraszamy mężczyzn ze Wspólnoty św. Józefa. Po Mszy spotkanie modlitewne w salce na plebanii.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Rady duszpasterskiej na plebanii.
 6. Wychodząc z kościoła zakupmy prasę katolicką, aby pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną w naszych rodzinach. Tak pięknie opisują, jak żyć Bożym Słowem w naszych rodzinach. O Helenie Kmieć, wolontariuszce misyjnej, która została zamordowana 24. stycznia 2017 roku w Boliwii - kandydatce na ołtarze.
 7. Dziękujemy rodzinom z Mogilan, Skawińskiej, Parkowej i Bloki, z ofiarę na sprzątnie naszej świątyni – 550 złotych. Dzisiaj taka ofiarę mogą złożyć ofiarę rodziny z Mogilan z ul. Podedworze część 1. W przyszłą niedzielę do troski o nasz kościół poprzez ofiarę, prosimy rodziny z Mogilan, z ul. Podedworze część 2.
 8. W tym tygodniu modlimy się do Pana Boga przez wstawiennictwo:
  Wtorek 24. 01.- św. Franciszka Salezego, bp i Doktora Kościoła.
  Środa 25. 01 - Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  Czwartek 26.01. - św. Apostołów Tymoteusza i Tytusa.
  Sobota 28. 01. - św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.
 1. Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy opieki świętych patronów.
 2. W minionym tygodniu zmarły: śp. Anna Leżoń, z Konar; śp. Irena Klimas, z Bukowa, jej pogrzeb we wtorek o godz. 13.00 - Różaniec, Msza pogrzebowa o 13.30; śp. Henryka Pawelec, z Chorowic, pogrzeb w środę o godz. 14.00 Różaniec, o 14.30 Msza pogrzebowa. „Dobry Jezu…”.

 

606919
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,895