1. Przeżywamy 1 Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. Po sumie - nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Ofiara składana na tacę na tym nabożeństwie na 1, 3 i 6 - przeznaczona jest na kwiaty i wystrój ciemnicy i grobu Pana Jezusa. Zapraszamy do licznego udziału i skorzystania z możliwości zyskania odpustu zupełnego za uczestnictwo w tych nabożeństwach.

2. Dzisiaj na wieczornej Mszy świętej o godz. 17.00, będziemy się modlić z rodzicami młodzieży z Klas 8 o dobre przygotowanie dla nich do sakramentu Bierzmowania. Po Mszy zapraszamy rodziców na spotkanie organizacyjne.

3. Dziękujemy wszystkim którzy złożyli ofiarę „Jałmużny wielkopostnej” w Środę Popielcową, na potrzeby ubogich w parafii. Zebrana ofiara wyniosła 5 900 złotych i została przekazana naszej Grupie Charytatywnej.

4. W najbliższy czwartek o godz. 16.00, spotkanie modlitewne w kościele z Ks. Robertem dla młodzieży z Klas 8.

5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątek po Mszy świętej rannej około godz. 7.00, rano o godz. 17.00 - dla dzieci z rodzicami, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.15, oraz w niedzielę po sumie. Zapraszamy do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

6. Msza święta „Oazowa” w piątek o godz. 17.30, po niej Droga Krzyżowa.

7. Zapraszamy lektorów i ministrantów na spotkanie w sobotę o godz. 9.00 a kandydatów na ministrantów o godz. 10.00.

8. W przyszłą niedzielę w Kościele obchodzony jest „Dzień modlitwy, postu o solidarności z Misjonarzami” – „Ad Gentes”. Wychodząc z kościoła będzie można złożyć ofiarę na pomoc Misjonarzom.

9. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej, która pomoże nam w rodzinie dobrze przeżywać Wielki Post. Dla dorosłych „Gość niedzielny”, „Niedziela”, dla młodzieży „Miłujcie się”, dla dzieci miesięcznik „Staś” – po 8 złotych.

10. W tym tygodniu wspominamy i modlimy się do Boga:

Poniedziałek 22.02. - święto Katedry św. Piotra Apostoła

Wtorek 23. 02. - św. Polikarpa, bp i męczennika

607269
Dzisiaj: 50
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,245