1. Przeżywamy 6 Niedzielą Zwykłą. Na Mszy świętej o godz. 17.00 poświęcenie książeczek dla dzieci z Klasy III. Po Mszy ważne spotkanie dla rodziców przygotowujące do I Komunii świętej. W naszej parafialnej wspólnocie modlimy się w ramach 40-Godzinnego Nabożeństwa – Adoracji Pana Jezusa, przygotowującego nas do dobrego przeżycia Wielkiego Postu. Prosimy o włączenie się wszystkich Parafian do tej modlitwy przebłagalnej Miłosiernego Boga za nasze grzechy. Do modlitwy zapraszamy dzisiaj:
8.30 -Chorowice
12.00 Kulerzów
13.00 -Włosań
14.00 - Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Mogilan
15.00 - Młodzież z Klasy 7 i 8 - przygotowująca się do bierzmowania i Służba liturgiczna
16.00 - Zespół Mogilanie i ul. Rzymska

2. W piątek po Mszach świętych Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Na Mszy o godz. 17.30 będziemy modlić się za zmarłych wypominanych w naszym koście i tych którzy odeszli do wieczności w ostatnim miesiącu - zapraszamy ich rodziny.

3. W przyszła niedzielę w naszej parafii będzie modlił się i głosi Słowo Boże Ojciec Franciszkanin Robert Pyłypczuk z Żytomierza na Ukrainie. Wychodząc z kościoła do puszek możemy złożyć ofiary na utrzymanie Seminarium i kształcenie kleryków. Bóg zapłać.

4. We właściwym przeżywaniu tego czasu mogą nam pomóc pisma katolickie: „Gość niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło”. – „O świętych Cyrylu i Metodym – Patronach Europy”. Obok gazet możemy zabrać ulotki o potrzebujących i chorych dzieciach z naszej parafii - o Marysi i Ani Jedynak z Konar, możemy ofiarować im 1% od naszych podatków.

5. Serdecznie Bóg zapłać kierujemy do parafian z Mogilan – ul. Zakopiańskiej do nr 62 i Rzemieślniczej sprzątanie naszej świątyni i ofiarę z całego rejonu 200 złotych. Na sobotę o godz. 8.00 prosimy do sprzątania rodziny z rejonu Mogilany – ul. Kwiatowa i Zakopiańska do Rynku.

6. Adoracja w czasie nabożeństwa w przyszłą niedzielę:
Kaplica w Bukowie od 9.30 – 12.00
8.30 - Konary
12.00 - Żary
13.00 - Za Górą ul. Celiny i Osiedlowa
14.00 - Od Agronomówki do Bloków i od Kościoła do Ośrodka Zdrowia
15.00 - Świecki Zakon Św. Franciszka
16.00 - Młodzież Oazowa, ze Szkół Średnich, pracująca, pozostałe grupy modlitewne

7. Odszedł do wieczności: + Jan Musiał, z Chorowic, - „Dobry Jezu..”.

8. Wspomnienie:
Sobota 22. 02 - Święto Katedry św. Piotra Apostoła

Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny - życzymy Bożej laski i opieki świętych.

 

606921
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,897