1. Dzisiejsza Uroczystość podkreśla, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie Królu Wszechświata. Chrystusowi Królowi, pragniemy ofiarować nasze serce, rodziny, naszą parafię i Ojczyznę, Kościół w adoracji i Litanii do Najświętszego Serca Jezusa. O godz. 16.30 modlitwa różańcowa za naszych zmarłych. Po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na piękny Koncert ku czci św. Cecylii - Grupy Kameralnej z Krakowa – „Ave Maryja” i inne sławne utwory.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny, nazwany Adwentem - czasem radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy porannej o godz. 7.30. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców z Klas III – po Mszy spotkanie dla przygotowujące do I Komunii.

3. Dziękujemy za ofiary zebrane w kościele w pierwszą niedzielę listopada na budowę Kaplicę – wyniosły one 9 840 złotych i wpłacającym na konto parafialne. W przyszłą niedzielę ostatni raz w tym roku będziemy mogli wesprzeć budowę Kaplicy.

4. W ostatnią niedzielę do puszek na ubogich zebraliśmy 3 460 złotych. Bóg zapłać! za waszą hojność i otwarte serce. Spotkanie Grupy Charytatywnej będzie we wtorek po Mszy wieczornej o godz. 18.00.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy zakupić tygodniki katolickie; Gość Niedzielny, Niedziela i Źródło. Ukazują one tajemnice Królestwa Bożego. Dla dzieci: Jaś, Mały Gość. Prosimy o podjęcie prenumeraty Mszy świętej i Różańca, tych dobrych pism przez stałych i nowych czytelników. U ministrantów można jeszcze zabrać Kalendarz z naszego kościoła na Nowy Rok z historią i zdjęciami.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać! osobom z Mogilan – z ul. Spacerowej, Zakopiańskiej, Leszka Białego, za sprzątanie kościoła i ofiarę 130 złotych. Na sobotę od godz. 8.00 do troski o Kościół prosimy rodziny z Mogilan z ul. Zakopiańskiej, Grodzkiej, Szkolnej. Teraz w czasie zimowym prosimy o zwrócenie uwagi, aby po wejściu i wyjściu zamykać drzwi kościoła.

7. W tym tygodniu modlimy się do Boga przez wstawiennictwo w:

Wtorek 25. 11. - św. Katarzyny Aleksandryjskiej, męczennicy.
Sobota 30. 11. - Święto św. Andrzeja Apostoła.

8. Wszystkim przeżywającym w tym ostatnim tygodniu Roku Liturgicznego imienny, urodziny życzymy opieki świętych patronów.

9. W ostatnim tygodniu zmarła śp. Wanda Ożóg, z Bukowa, pogrzeb śp. Joanny Haja, z Mogilan, będzie we wtorek o godz. 14.00 Różaniec i !4.30 Msza św. „Dobry Jezu…”

607143
Dzisiaj: 37
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,119