1. Druga Niedziela Zwykła w całym Kościele przeżywana jest jako dzień modlitw w intencji uchodźców, uciekających przed toczącymi się na świecie wojnami i rozwiązanie tego trudnego problemu w świecie. Nieszpory o godz. 16.30.

2. Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin odwiedzanych z wizytą duszpasterską, za mamy w błogosławionym stanie i Ojczyzny we wtorek - po Mszach świętych - zapraszamy.

3. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca - Msza święta o godz. 17.30 za wszystkich naszych bliskich zmarłych wypominanych w naszym kościele i tych których pożegnaliśmy w ostatnim miesiącu. Po Mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych. Zachęcamy do napisani podziękowań i próśb na poszczególne nowenny.

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda. Kapłan przynosi Słowo Boże, modlitwę i błogosławieństwo. Jeśli w rodzinie z różnych przyczyn nie było kolędy można indywidualnie zaprosić księdza.

5. Zachęcamy, aby zaopatrzyć rodziny w pisma katolickie. Dla najmłodszych: Ola i Jaś, Dominik przed I komunią, dla młodzieży Droga, ponadto stałe tygodniki: Źródło, Gość i Niedziela. W dzisiejszej niedzieli piękny artykuł o naszym parafialnym Chórze Mogilanom z okazji 105 rocznicy powstania i wydania nowej płyty z kolędami.

6. Dziękujemy rodzinom z Mogilan z ulic: Bartłomieja i Słowiańskiej za sprzątanie kościoła. W przyszłą sobotę od godz. 8.00 do troski o Kościół prosimy rodziny z Mogilan z ulic: Krakowskiej, Sportowej, Nowej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
17 I w środę - św. Antoni, opat.
19 I w piątek - św. Józef Sebastian Pelczar, biskup.
20 I w sobotę – św. Sebastian, męczennik.

606918
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,894