Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny, którego temat nawiązuje do tegorocznych obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski: "Chrzest - nowe życie w Chrystusie”. Jednocześnie zapraszamy do czytania i rozważania słowa Bożego na Kręgu Biblijnym, którego spotkania odbywają się w drugie i czwarte środy miesiąca po wieczornej Mszy świętej na nowej plebanii. Bóg zapłać przedstawicielom Ruchu Domowego Kościoła za wygłoszone do nas świadectwa chrześcijańskiego życia w rodzinach. Niech będą one zachętą do włączania się rodzin do tego ruchu.

Dziś z racji drugiej niedzieli miesiąca dodatkowa Msza św. o 1230 w intencji dzieci przyjmujących chrzest i ich rodzin, a o 1630 Nieszpory. Zapraszamy. Po Mszy św. o 930 oraz po Mszy św. o 1100 pełnią dyżur w salce na starej plebanii wolontariusze ŚDM.

Bóg zapłać za ofiary na organy złożone w ubiegłą niedzielę na ręce rady duszpasterskiej w kwocie 6 160 zł. Dziękujemy także tym, którzy dokonują wpłat na konto parafialne lub składają ofiarę w kopertach na tacę.

W środę zapraszamy na spotkanie informacyjne po wieczornej Mszy świętej rodziców z trójek klasowych klas IV w sprawie Rocznicy I Komunii Św.

W tym tygodniu spotkania kandydatów do bierzmowania z klas II i III gimnazjum.

Przed nami kolejny już raz wyzwanie związane z przyjęciem w naszej parafii na nocleg z 2 na 3 maja pielgrzymów zmierzających z Bielska do Łagiewnik. Aby mu sprostać, bardzo prosimy o zbiórkę pieniędzy do skarbon na posiłki dla pielgrzymów, którzy będą nocować w salach udostępnionych przez szkoły i inne placówki. Bardzo prosimy chętnych do przyjęcia pielgrzymów na nocleg w domach prywatnych o zapisanie się w zakrystii. Nie dotyczy to tych, którzy umówili się z pielgrzymami bezpośrednio.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z rejonu Podstyr cz. I i za ofiarę 120 zł. na kościół. Na sobotę na godz. 800 prosimy Podstyr cz. II - ul. Widokowa 2 -22, Jaśminowa 1-19, a za dwa tygodnie Łobzów cz. I - ul. Zakopiańska 35 – 61, ul. Łobzowska 1 - 30 do ul. Magnoliowej.

607140
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,116