1. Z całym Kościołem przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. W tym tygodniu w naszych rodzinach przeczytajmy urywek Pisma Świętego, aby wsłuchać się w Boże Słowo. Nieszpory, dzisiaj o godz.16.30.

2. W  Środę 24.01. - Nowenna do św. Bartłomieja, naszego patrona.

3. W przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godzinie 11.00, zapraszamy dzieci z Klas III ze swoimi rodzicami. Będziemy się modlić o dobre przygotowanie dla nich do przyjęcia sakramentu spowiedzi i Komunii świętej. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Rady duszpasterskiej na plebanii.

4. W tym tygodniu modlimy się do Pana Boga przez wstawiennictwo:
Środa           24. 01.- św. Franciszka Salezego, bp i Doktora Kościoła
Czwartek      25. 01 - Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
Piątek          26.01. - św. Apostołów Tymoteusza i Tytusa

5. Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy opieki świętych patronów.

6. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy w naszej parafii Nabożeństwo 40–godzinne, aby podziękować w adoracji Panu Jezusowi za czas karnawału i wynagradzać za nasze grzechy. Przez 3 kolejne niedziele, będziemy trwać w tej modlitwie - pomiędzy Mszami świętymi i od południa do godziny 17.00. Do tej modlitwy serdecznie zapraszamy poszczególne rejony naszej parafii i grupy modlitewne.

Niedziela – 28 Styczeń 2024r.
8:30 – Mogilany - środek  Wsi
12:00 – Mogilany - od Kościoła do Wiaduktu
13:00 – Mogilany - Podstyr i Łobzów
14:00 – Mogilany - ul. Świątnicka, Działy i Skrzyszów
15:00 – Mogilany - ul. Zakopiańska
16:00 –  Mogilany - ul. Podedworze i Parkowe Wzgórze

7. W tym tygodniu z modlitwą i błogosławieństwem Bożym pragniemy odwiedzić domy i rodziny naszej parafii./ program /

8. Wychodząc z kościoła zakupmy prasę katolicką, aby pogłębiać swoją wiarę i wiedzę.

9. Dziękujemy rodzinom z Mogilan, ul. Podedworze część 2, za ofiarę na sprzątnie naszej świątyni – 250 złotych. Dzisiaj taką ofiarę mogą złożyć  rodziny z Mogilan z ul. Mogilańskiej, część 1 i ul. Stromej. W przyszłą niedzielę do troski o nasz kościół, prosimy rodziny z Mogilan, z ul. Mogilańskiej część 2, ul. Wschodniej.

10. W minionym tygodniu zmarły: śp. Stanisława Budek, z Mogilan; śp. Wanda Szablowska, z Konar , „Dobry Jezu…”.

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896