1. Dzisiaj obchodzimy Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika za wiarę. Msze Święte, jak w niedzielę z dodatkową o godz. 12.30 - z udzielaniem sakramentu chrztu. Przed błogosławieństwem poświęcenie owsa.

  2. W tym tygodniu przeżywamy Oktawę Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy codziennie na Mszę świętą o godz. 6.30, na adorację Pana Jezusa o godz. 17.00 i Mszę o 17.30.

  3. W środę 27. 12. – święto św. Jana apostoła i ewangelisty. Na zakończenie Mszy świętej błogosławienie wina.

  4. 28 grudnia, w czwartek – święto świętych Młodzianków Męczenników z Betlejem.

  5. Najbliższa Niedziela 31 grudnia - to Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – będziemy modlić się za nasze rodziny. Na Mszy Świętej o godz. 11,00, będziemy otaczać modlitwą małżonków którzy przeżywali w kończącym się roku jubileusz sakramentu małżeństwa, szczególnie złote, srebrne gody. Rodziny z Domowego Kościoła, zapraszają na Mszę o godz. 9.30. Zapraszamy małżonków, aby przyszli wspólnie do kościoła i usiedli obok siebie, bo na każdej Mszy będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Msza święta połączona z Nieszporami na zakończenie Starego Roku w najbliższą w niedzielę na Mszy o godz. 17.00.

  6. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować nas kościół do przeżywania Świąt i Liturgii Bożego Narodzenia. Podziękowanie dla lektorów, ministrantów i młodzieżowej ze scholii za śpiew. Panu Kościelcowi Adamowi z małżonką Marią,  za sprzątanie kościoła i jego wystrój, panu Markowi organiście za posługę w kościele.

 

606117
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,093