1. Przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą – pierwszą miesiąca Lipca. Po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc. Po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic Różańca. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na Adorację Pana Jezusa zakończoną Litanią do Krwi Pana Jezusa.

2. Na ręce Rady duszpasterskiej możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać! za ofiary w kościele i wpłacane na konto parafialne. Dzięki tym zwiększonym ofiarom możemy kontynuować budowę. Prosimy o włączenie się w to dzieło całej parafii. W każdą środę modlitwą w Nowennie do Matki Bożej obejmujemy wszystkich ofiarodawców.

3. W tym tygodniu przezywamy I czwartek, piątek miesiąca. Spowiedź święta w czwartek od godz. 16.30. W piątek o godz. 6.00 rano i 16.30 po południu. Od godz. 17.00 w te dni, adoracja Pana Jezusa zakończona nabożeństwem przypisanym na dany dzień.

4. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przebywają na wakacjach. Wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionego urlopu i opieki Matki Bożej.

5. Na czas wakacyjny polecamy wszystkim dobrą lekturę pism katolickich. W Gościu niedzielnym artykuł - „O przyszłej bł. siostrze Łucji z Fatimy”. Możemy do domu zabrać dwu miesięcznik „Misyjne Drogi” w cenie 6 złotych, to okazja, aby włączyć się w dzieło misyjne Kościoła.

6. W Kalendarzu Liturgicznym modlimy się do Boga przez wstawiennictwo w:
Poniedziałek 03. 07. - święto św. Tomasza Apostoła.
Wtorek 04. 07. - rocznica poświęcenia Bazyliki w Krakowie na Wawelu.
Środa 05.07. - św. Marii Goretti, męczennicy.
Czwartek 06. 07. - bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy.
Sobota 08.07. - św. Jana z Dukli, kapłana.

7. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów. Zapraszamy w dniu imienin na Mszę świętą.

8. Dziękujemy rodzinom z Bukowa – Droga na Radziszów, w stronę Pętli za ofiarę 350 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Konar od p. Sala do p. Kuc tzw. „Buk”. W przyszłą niedzielę, o taką ofiarę proszone są rodziny z Konar od p. Prorok do p. Nowak tak zwany tzw. „Sęk, Kopań”.

607143
Dzisiaj: 37
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,119