1. Przeżywamy ostatnią niedzielę czerwca. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30. Zapraszamy codziennie na adorację Pana Jezusa o godz. 17.30. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Dzisiaj, o godz. 10.00 Msza święta Odpustowa w Kaplicy w Chorowicach. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 7.30 zmiana Tajemnic Różańca. Dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie Rady duszpasterskiej.

 2. Na Mszy świętej o godz. 7.30 ze Wspólnotą Świeckich Św. Franciszka przywitamy Relikwie Bł. Anieli Salawy, które pozostaną w naszej parafii. Dziękujemy Ojcu Aleksandrowi za przewodniczenie tej uroczystości.

 3. W czwartek 29.06. - Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 6.30 i 18.00. Ofiara na tacę przeznaczona jest na „świętopietrze”.

 4. Przez okres wakacji Msze święte w tygodniu o godzinie 6.30 i 18.00. W środę po rannej i wieczornej Mszy świętej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Spowiedź codziennie 30 minut przed Mszą świętą.

 5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W tym dniu od godziny 17.00, adoracja i modlitwa różańcowa prowadzona przez róże w intencji rodzin i za mamy oczekujące potomstwa. Chorych z Panem Jezusem w ich domach z racji wakacji - odwiedzimy w pierwszą sobotę września.

 6. W pierwszą niedzielę czerwca Rada duszpasterska zebrała 15 670 złotych. Dziękujemy wszystkim za złożone większe ofiary, także wpłacającym na konto parafialne – „Bóg zapłać!”. Dzięki tym ofiarom możemy kontynuować budowę. W przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła na ręce Rady duszpasterskiej, możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu.

 7. Zachęcamy do pogłębienia wiary przez czytanie prasy katolickiej. Nowożeńcom dziękujemy za piękne kwiaty do kościoła.

 8. Z kalendarza liturgicznego:
  Wtorek 27. 06. - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  Środa 28.06. - św. Ireneusza, biskupa.                                                      

 9. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów. Życzenia kierujemy do dzieci, młodzieży i rodziców, rozpoczynających czas wakacji. Pamiętajmy w tym czasie odpoczynku, o codziennej modlitwie i uczestnictwie we Mszy świętej, aby Boże Błogosławieństwo było z nami.

 10. Dziękujemy rodzinom z rodziny z Bukowa, część Nowsie i nowe domy za Szkołą, za ofiarę 370 złotych na sprzątanie kościoła. Dzisiaj taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Bukowa – Droga na Radziszów i w stronę Pętli.. W przyszłą niedzielę o ofiarę prosimy rodziny z Konar od p. Sala do p. Kuc tzw. Buk.

 11. W minionym tygodniu zmarł: śp. Stanisław Szefer z Mogilan; Dobry Jezu...”
607140
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,116