• Przeżywamy z całym Kościołem Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy do licznego udziału w procesji: dzieci sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących, dzieci komunijne, młodzież i dorosłych. Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu adoracja od godz. 17.30, nabożeństwo czerwcowe z procesją i Msza święta.
 • Dziękujemy Ks. Krzysztofowi Kasprzakowi za modlitwę i głoszone Słowo Boże w naszej parafii. Parafianom dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby misji.
 • Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się na różny sposób w przygotowanie procesji Bożego Ciała. Szczególnie za przygotowanie ołtarzy i udekorowanie domów i trasy procesji za ofiary od róż na piękne kwiaty. Paniom z Róż i z Rady Gminy, młodzieży Oazowej, Oazie Rodzin, dzieciom sypiącym kwiaty, chłopcom dzwoniącym na dzwonkach, dzieciom komunijnym, niosącym feretrony, baldachim, paniom ze świecami oraz Oddziałom Ochotniczej Straży Pożarnej, Zespołowi Regionalnemu Mogilanie, Mogileńskim Wierchom, pocztom sztandarowym, służbie liturgicznej - lektorom, ministrantom. Dziękujemy panu kościelnemu z małżonką, panu organiście, naszym parafianom Józefowi i Wiesławowi Papieżom z Kulerzowa za przewóz, ustawienie i schowanie ołtarzy. Straży Pożarnej i Policji za troskę zabezpieczenie trasy procesji.
 • We Wtorek 13 czerwca - Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 17.30, procesja eucharystyczna i fatimska, o godz. 18.00 Msza święta. W naszej parafii na Mszy będzie gościć Oaza Rodzin z całego rejonu.
 • We Czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00. Poświęcimy wianki i zioła. Dzieci sypiące kwiaty i chłopcy dzwoniący otrzymają specjalne błogosławieństwo i małą słodką niespodziankę.
 • W Piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Na Mszy wieczornej modlimy się za zmarłych  wypominanych w naszej parafii i zmarłych w ostatnim miesiącu. Po Mszy Świętej spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa.
 • W Sobotę - Święto Niepokalanego Serca Maryi. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 17.00. adoracją i modlitwą Różańcową, na jego zakończenie nabożeństwo czerwcowe. Zapraszamy szczególnie rodziców oczekujących narodzin dzieci. Prosimy Róże prowadzenie różańca.
 • W kalendarzu liturgicznym we:
  Wtorek 13.06. - św. Antoniego z Padwy, zakonnika i Doktora Kościoła.
  Środa 14.06. - Bł. Michała Kozala, bp, męczennika.
  Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia niech błogosławi i udzieli wszelkich łask Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Maryi.
 • Dziękujemy rodzinom z Bukowa Południowa Strona Drogi za ofiarę 300zł na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Bukowa – Północna strona Drogi od Skawiny od pętli w kierunku Mogilan. W przyszłą niedzielę o taką ofiarę prosimy rodziny z Bukowa – Nowsie.
 • W ubiegłym tygodniu zmarła Aniela Budek z Chorowic. „Dobry Jezu..”
607267
Dzisiaj: 48
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,243