PONIEDZIAŁEK  6.11.2023r.

6:30                          

1) O błogosławieństwo Boże dla Rafała

2) +Zofia Surówka, rodzice: Aniela i Tomasz, Wiktoria i Michał

17:30

1) +Marianna Liszka (od bratowej Wandy z rodziną)

2) +Wanda Klimczyk w 1 rocz. śmierci (od Marty i Piotra Klimczyk z córkami)

WTOREK  7.11.2023r.  

6:30                          

1) +Władysław Kowalczyk w 1 rocz. śmierci (od córki Krystyny z mężem)

2) + Lidia Wrona

17:30

1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla Laury z okazji 5 urodzin, dla Rodziców i Rodzeństwa

2) +Krystyna Jeleń (od syna Piotra z rodziną)

 ŚRODA  8.11.2023r. 

6:30                          

1) +Julian Bobek, Aniela żona, Danuta córka, rodzice, zmarli z rodziny

17:30

1) +Genowefa Papież 7 rocz. śmierci Józef mąż

2) O błogosławieństwo Boże dla Cypriana w 15 rocz. urodzin, opiekę Matki Bożej dla niego i rodziny

 CZWARTEK  9.11.2023r.        Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

6:30                          

1) +Anna Tylek (od Marii Pitala)

2) +Marianna Surówka, Bronisław mąż, Eugeniusz syn

17:30

1) +Za zmarłych mieszkańców Kulerzowa

2) +Anna Wawrzynek 3 rocz. śmierci, Fryderyk mąż

PIĄTEK  10.11.2023r.   Św. Leona Wielkiego

6:30                          

1) +Wiktor Gąsior (od teściowej Heleny i szwagra Tadeusza)

2) +Aleksander Gubała, Aniela żona, Helena córka

17:30

1) +Maria Koperek, Eugeniusz mąż, syn Józef

2) +Władysław Ożóg 19 rocz. śmierci, rodzice: Jan i Antonina, zmarli z rodziny

SOBOTA 11.11.2023r. Św. Marcina z Tours

6:30                          

1) +Cecylia Ścibior, syn Rafał, zmarli z rodziny

2) +Kazimiera Ożóg w 1 rocz. śmierci (od córki, zięcia z wnukami)

17:30

1) W intencji Ojczyzny

2) O Boże błogosławieństwo dla Księdza Marcina z okazji imienin

NIEDZIELA   12.11.2023r.  -  XXXII Niedziela Zwykła

7:30                          

1) +Krystyna i Zygmunt Sala, Agata i Jan Jakubowscy

2) +Helena i Kazimierz Bobek

8:30 Buków                        

+Zofia i Józef Bobek, zmarli z rodziny

9:30                          

+Walenty Najder, Janina żona, Janusz syn

11:00

+Józef i Krystyna Kępiński, syn Janusz

12:30           

W intencji Parafian. Msza Święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego

17:00  

+Kazimiera Ożóg (od koleżanek z pracy córki Bożeny)