PONIEDZIAŁEK   30.10.2023r.

6:30               

1) +Stanisława Kowal (od rodziny Suktów)

2) +Longin Papież 3 rocz. śmierci

18:00

1) +Stanisław i Józefa Feret

2) +Jerzy Górnisiewicz 5 rocz. śmierci (od żony i córki)

WTOREK    31.10.2023r.

6:30               

W Bogu wiadomej intencji

18:00

1) +Wiktor Gąsior (od dzieci)

2) +Bolesław Buda

ŚRODA        1.11.2023r.   Uroczystość Wszystkich Świętych

7:30               

1) +Czesław Moskal, Andrzej syn, Janina i Ludwik Cholewa (od rodziny Cholewa)

2) +Helena i Kazimierz Bobek, zmarli rodzice

8:30    Buków            

+Irena Lesniak, Stanisław i Maria Jankowscy

9:30               

+Anna Kowalczyk w 22 rocz. śmierci, Józef mąż, siostra Maria Kowalczyk, Wojciech i Wiktoria Pajdzik

11:00 

+Stanisław Dzik, Tomasz Górnisiewicz, Katarzyna żona, zmarli z rodziny

14:00 Cmentarz                   

1) +Za zmarłych Parafian, za wypominanych, w czyśćcu cierpiących

2) +Adam Hupert, Maria żona, Krzysztof Musiał, Antonina żona, synowie: Kazimierz, Adam, Tadeusz, Antoni, Czesława żona

3) W Bogu wiadomej intencji

4) Za zmarłych kapłanów i siostry zakonne

17:00

+Krystyna i Edward Sukta (od córki Ewy z rodziną)

CZWARTEK           2.11.2023r.   Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

6:30               

+Andrzej Płonka, Andrzej syn, Antoni i Władysław, zmarli z rodziny

8:00               

+Zmarłe Zelatorki i zmarli z Róży p. Marii Grońskiej

9:00               

+Kazimierz Dziewoński 3 rocz. śmierci

15:30 

+Franciszek Gąsior (od żony, córki z rodziną, syna z rodziną)

17:00 Buków            

+Za zmarłych

17:30

+Adam Słaboń (od żony)

PIĄTEK       3.11.2023r.

6:30               

1) +Hieronima Gawęda (od syna Władysława z żoną)

2) +Marian Tyrka, Józef Klimczyk

17:30

1) +Piotr Kłyś, Marcjanna żona, Jan syn, Kazimierz syn, żona Elżbieta, Piotr syn, Halina żona, zmarli z rodziny

2) +Władysław Papież

SOBOTA                4.11.2023r.    Św. Karola Boromeusza

6:30               

1) +Zofia Surówka, Tomasz, Aniela, Wiktoria i Michał Surówka

2) +Czesława i Józef Wrona

17:30

1) +Janusz Cholewa, Rodzice, Teściowie, Anna Kopańska

2) +Bartłomiej Zmysłowski, Zofia żona, córka Maria, Franciszek Wójtowicz, Regina żona, syn Eugeniusz, zmarli z rodziny

 NIEDZIELA           5.11.2023r. –            XXXI Niedziela Zwykła

7:30               

1) + O niebo dla Zelatorki Wandy Kłys, członkiń Żywego Różańca, ich rodzin, zelatorki  Stanisławy Medyk

2) +Janina Cholewa w 7 rocz. śmierci (od wnuczki)

8:30 Buków  

+Janina Plichta 4 rocz. śmierci, Jan mąż (od córki z rodziną)

9:30               

+Władysław i Mieczysław Szetner, Józef Klimczyk, zmarli z rodziny

11:00

+Edward Cieśla 13 rocz. śmierci

17:00  

W intencji parafian

607268
Dzisiaj: 49
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,244