PONIEDZIAŁEK 19.06.2023r.
6:30
1) + Jan Nenko, córka Wanda Klimczyk
2) +Jan Krawczyk, jego rodzice
18:00
1) +Józefa i Stanisław Strzebońscy
2) +Bronisława Kubik, Edward mąż, Kazimierz syn
3) W Bogu wiadomej intencji. O błogosławieństwo i zdrowie
WTOREK 20.06.2023r.
6:30
+Julian Bobek w rocz. śmierci, Aniela żona
18:00
1) +Genowefa Tylek (od sąsiadów Marcinkiewiczów)
2) +Andrzej Wierzbiński (od Krystyny i Zygmunta Wincencik)
ŚRODA 21.06.2023r. Św. Alojzego Gonzagi
6:30
+Wiesława Zoll w 1 rocz. śmierci (od męża i syna)
18:00
1) O błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Zuzanny z okazji 1 rocz. urodzin, dla Leny w 3 rocz. urodzin, dla Joanny i Dawida w 4 rocz. ślubu
2) +Leon Bobek w 80 rocz. śmierci
CZWARTEK 22.06.2023r.
6:30
1) O błogosławieństwo Boże dla Franciszka z okazji 20 rocznicy urodzin
2) +Władysław i Mieczysław Szetner, Józef Klimczyk
18:00
1) +Józefa Szetner (od wnuka Pawła z rodziną)
2) O błogosławieństwo Boże dla Renaty i Marcina Nowak w 10 rocz. ślubu, o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i dzieci
PIĄTEK 23.06.2023r.
6:30
1) +Jan Niżnik
2) +Stanisław Skałą w 2 rocz. śmierci, rodzice: Seweryna i Józef
8:00 Mogilany
Dziękczynna za rok szkolny dla SP w Mogilanach
8:00 Konary
Dziękczynna za rok szkolny dla SP w Konarach
9:00 Buków
Dziękczynna za rok szkolny dla SP w Bukowie
18:00
1) +Władysław Szetner, syn Mieczysław, Józef Klimczyk
2) +Danuta Cholewa z okazji imienin (od syna Macieja z rodziną)
SOBOTA 24.06.2023r. Uroczystość Narodzin Św. Jana Chrzciciela
6:30
1) +Jan Sarna (od syna Tomasza z rodziną)
2) +Jan Jurek, jego Rodzice i Rodzeństwo, Kazimiera żona
11:00
Msza na zakończenie roku formacyjnego Wspólnoty Ruchu Światło- Życie młodzieżowej i Rodzin Domowego Kościoła, Służby Liturgicznej, Scholi
16:00
O błogosławieństwo Boże dla nowożeńców Julii Matoga i Tomasza Szczepańskiego
18:00
1) W intencji parafian. Msza Św. z udzieleniem sakramentu chrztu świętego
2) +Jan Romek, Anna żona; Jan Drożdż, Rozalia żona, Jan syn; Jan Ożóg, Katarzyna żona
NIEDZIELA 25.06.2023r. – XII Niedziela Zwykła
7:30
1) +Janina Cholewa z okazji imienin (od wnuczki)
2) +Władysław Cebularz z okazji imienin
8:30 Buków
+Antoni Dziewoński, syn Kazimierz, jego rodzice
9:30
+Janina Musiał w 5 rocz. śmierci, mąż Czesław, syn Jan
10:00 Chorowice
O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla mieszkańców Chorowic
11:00
+Janina i Ignacy Paś (od dzieci)
17:00
+Jan Liszka, Szymon Liszka, Maria żona