PONIEDZIAŁEK  12.06.2023r.

6:30 

1) +Maria Ostrowicka (od synów Krzysztofa i Jerzego)

2) +Maria i Stanisław Szczurek, Maria córka, Edward syn, Stefania synowa, zmarli z rodziny

18:00

1) +Mariusz Kowalczyk w 2 rocz. śmierci

2) +Bronisława, Józef Bobek, Jan syn, Cycelia synowa; Łukasz, Marcin wnuki

WTOREK  13.06.2023r.           Św. Antoniego z Padwy

6:30

Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Adrianny, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

18:00

1) +Antonina Budek, Edward mąż, zmarli z rodziny

2) +Antonina Dzik, Józef mąż, Antoni syn

ŚRODA  14.06.2023r.   Bł. Michała Kozala

6:30

+Stanisław i Józefa Strzebońscy, Roman i Jan synowie, Janina córka; Anna i Krystyna synowe, Jan zięć

18:00

1) +Tadeusz Wielgus w 1 rocz. śmierci, Piotr Najder w 23 rocz. śmierci, Bronisława żona

2) +Józef Sroka (od Ewy z mężem i rodziną)

CZWARTEK  15.06.2023r.

6:30

1) +Maria Głód (od Meris Sarama z rodziną)

2) +Natalia Kowalik, Kazimierz mąż, zmarli z rodziny

18:00

1) +Jan Niżnik

2) +Tadeusz Drozdowicz w 13 rocz. śmierci, Zdzisława żona w 7 rocz. śmierci, zmarli z rodziny

 PIĄTEK  16.06.2023r.   Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6:30

1) +Stanisław Słomka w 1 rocz. śmierci, (od Lidii i Janusza Wronów)

2) +Teofila Gubała w 12 rocz. śmierci, Władysław mąż, córki: Genowefa i Lucyna (od syna Stanisława)

18:00

1) Za zmarłych wypominanych w naszej parafii. Zmarłych w ostatnim miesiącu:  +Zofia Ciask, Aniela Budek, Dariusz Szydłowski

2) +August Surówka w 1 rocz. śmierci, Ludwika żona (od syna Janusza z żoną i dziećmi)

 SOBOTA 17.06.2023r.        Niepokalanego Serca Maryi Panny

6:30

1) +Walenty Niedbała, Irena żona, ich rodzice

2) +Jan Kiebuła w 30 rocz. śmierci

18:00

1) +Stanisław Ciask w 2 rocz. śmierci, Antonina i Stefan rodzice, Piotr Najder w 23 rocz. śmierci, Bronisława żona

2) +Jan Dyląg, Wiktoria żona, syn Józef, wnuk Krzysztof

NIEDZIELA  18.06.2023r.  XI Niedziela Zwykła

7:30

1) +Andrzej Moskal z okazji urodzin (od siostry Beaty z córką)

2) +Piotr Sroka, Aniela żona, Ryszard syn

8:30 Buków

+Szymon Kopyto (od syna Tadeusza z rodziną)

9:30

+Jan Bobek, żona Cecylia, synowie Łukasz i Marcin

11:00

1) W intencji parafian

2) O błogosławieństwo Boże dla Bartłomieja Budka z okazji 26 urodzin i dla Rodziców

17:00

+Anna Surówka, Marian mąż, synowie Adam i Wiktor, wnuk Marcin, zięć Juliusz, prawnuk Jakub, zmarli z rodziny

607267
Dzisiaj: 48
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,243