1. Dziś pierwsza niedziela października. Adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc. Zachęcamy do udziału w codziennym Nabożeństwie różańcowym dzieci, młodzież, rodziców i starszych w połączeniu ze Mszą Świętą - Różanie o godz. 17.30, Msza o 18.00. Na poszczególne dni zapraszamy do prowadzenia rozważań różne grupy i wspólnoty istniejące w parafii. Prosimy tych, którzy przewodzą grupom o pobranie w zakrystii rozważań na dany dzień, przygotowanie ich i prowadzenie. Dla dzieci, które będą się starały codziennie być na Różańcu w nagrodę otrzymują codziennie po Nabożeństwie pamiątkowe obrazki.

2. Dzisiaj Uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją Eucharystyczną do 5 Ołtarzy Różańcowych o godz. 16.15, na które serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych a szczególnie należących do Żywych Róż, które przygotują ołtarze; jest to równocześnie Zmiana tajemnic Różańca . Zapraszamy dzieci z Klasy III i ich rodziców na poświęcenie różańców. Dziękujemy osobom z Żywego Różańca za ofiarę na kwiaty do ołtarzy.

3. Serdeczne Bóg zapłać! za ofiary z rodzin na ręce Rady duszpasterskiej na budowę Kaplicy cmentarnej. Szczególne Bóg zapłać!. Modlimy się o Błogosławieństwo Boże dla Was we Mszach św. za Parafian.

4. W piątek spotkanie modlitewne dla Wspólnoty Świętego Józefa.

5. W najbliższą Sobotę 9 Października, planujemy parafialną Pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium w Ludźmierzu, Bachledówce i Krzeptówkach, śladami św. Jana Pawła II i bł. Stefana Wyszyńskiego. Chętnych prosimy o zgłoszenie od dzisiaj i do środy. Wyjazd autokaru w sobotę o godz. 7.00 rano z naszego rynku. W Sobotę Pielgrzymka „Margaretek” – modlących się w intencji kapłanów do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia od godz. 9.00.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus” i ofiarą do puszki wesprzemy kształcenie najbardziej uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

7. Zachęcamy, aby zabrać do domu prasę katolicką Gość niedzielny – o Matce Bożej Fatimskiej.

8. Zapraszamy na pierwszą próbę starszej scholii w przyszłą niedzielę 10. 10. o godz. 18.00 w sali na nowej plebanii.

9. W TYM TYGODNIU MODLIMY SIĘ DO BOGA PRZEZ:
Poniedziałek 04. 10. - św. Franciszka z Asyżu. Wtorek 05.10. - św. Siostry Faustyny, zakonnicy .
Czwartek 07.10. - Matki Bożej Różańcowej.
Sobota 09.10. - bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

10. Przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów.

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088