1. Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkiego Postu. Po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc Marzec. Po Mszy o godz. 7.30 spotkanie i zmiana Tajemnic Różańca. Po sumie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Ofiara składana na tacę na tym nabożeństwie przeznaczona jest na kwiaty i wystrój ciemnicy i grobu Pana Jezusa. Dziękujemy chorym za złożone ofiary na ten cel. Dzisiaj na Mszy o godz. 17.00, poświęcenie modlitewników dla dzieci z Klasy III. Po Mszy ważne spotkanie z rodzicami tych dzieci. Wspomnienie św. męczennic Perpetuy i Felicyty.

2. W najbliższy 9 marca, po Mszy wieczornej spotkanie na plebanii dla Grupy Charytatywnej. Od przyszłej niedzieli będzie można zabrać z kościoła „Baranki wielkanocne”. Otrzymaliśmy je z Caritas po 6 złotych. Złożona ofiara będzie przeznaczona na potrzebujących. Bóg zapłać!

3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątek po Mszy świętej rannej około godz. 7.00, rano o godz. 17.00 - dla dzieci z rodzicami, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.15, oraz w niedzielę po sumie. Zapraszamy do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii planujemy od 18 do 21 marca (od czwartku do niedzieli). Został zaproszony do naszej parafii Ks. Bp Antoni Długosz z Częstochowy, którego znamy z audycji dla dzieci i młodzieży „Ziarno”. Ks. Bp na zakończenie rekolekcji udzieli młodzieży z Klasy 8 sakramentu bierzmowania. Prosimy o modlitwę o dobre przeżycie. Foldery z programem rekolekcji, z informacjami o Świętach Wielkanocnych obok gazet.

5. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do św. Józefa przygotowując się do Uroczystości św. Józefa. Zapraszamy codziennie na adorację Pana Jezusa od godziny 17.00. Ta piękna modlitwa adoracji pomoże nam dobrze przeżyć przygotowanie do Świat Wielkanocnych.

6. w tym tygodniu spotkanie młodzieży Klas 8 z Ks. proboszczem. W poniedziałek - o godz. 15.30 młodzież z Mogilan, Wtorek – o 15.30 z Konar.

7. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy kandydatów na ministrantów na spotkanie do salki, aby przygotować się do przyjęcia do posługi ministranta.

8. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej, artykuły o św. Józefie z Nowenną. Jest specjalne wydanie o tym świętym w cenie 9 złotych.

9. W poniedziałek 8.03. – św. Jana Bożego. W tym dniu modlimy się za wszystkie kobiety i dziewczęta.
Wszystkim życzymy Błogosławieństwa Bożego i opieki świętych patronów.

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088