PONIEDZIAŁEK OKTAWA ZMARTWYCHWSTANIA 05 IV 2021
7:30).+Władysław Szetner +Mieczysław syn +Józef zięć ++z Rodziny
2).+Stanisława i Stanisław Walas +Marian syn
8:30 BUKÓW:+Andrzej Jurek-(od mieszkańców: Bukowa, Podbukowa i Kulerzowa)
9:30+ Józef Kłyś +Stefania żona ++synowie:+Leszek +Andrzej++Rodzice
11:00- O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry z okazji 18 urodzin
12:30 -O błogosławieństwo Boże dla Parafian i dzieci przyjmujących chrzest
17:00+ Stanisław Groński 10 r. śm.
OKTAWA WTOREK 06 IV 2021
6:30+Maria Kowalczyk-(od siostry Stanisławy z mężem)
18:00+Helena Gadocha-(od chrześnicy Ewy)
2. +Zofia Surówka –(od Zdzisława i Zofii Surówka z rodz.)
OKTAWA ŚRODA 07 IV 2021
6:30 +Bożena Szewczyk-(od matki chrzestnej)
2. +Krystyna Kubas ++Rodzice
18:00 +Andrzej Surówka-(od brata Mirka z rodz.)
2.+Halina Obrzut w 6 r. śm. (od córki z rodz.)
OKTAWA CZWARTEK 08 IV 2021
6:30 +Julia Wójcik-(od bratanicy Anny z rodz.)
2.+Andrzej Front-(od syna Mariusza)
18:30+ Romuald Kilewicz-(od szwagra Andrzeja z rodz.)
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Pawłowskich
OKTAWA PIĄTEK 09 IV 2021
6:30 +Stanisław Lelewicz-(od ojca)
2.+Anna Matwińska –(od Anny Korzeniak)
18:00+ Andrzej Ciepiela-(od siostry Wandy z rodz.)
2.+Włodzimierz Bulanda- (od córki Katarzyny z rodz.)
OKTAWA SOBOTA 10 IV 2021
6:30 +Bronisław Marcinkiewicz-(od rodz. Woźniaków)
2.+Halina Janusz-Skop-(od syna Andrzeja)
18:00 +Józefa i Adam Jurek-(od wnuczki Natalii z mężem)
2.+Maria Musiał w 1 r. śm.
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11 IV 2021
7:30)+Helena Gadocha+Feliks mąż+Witold syn-(od córek:Marty i Beaty z rodz.)
2. +Józef Milan-(od rady Parafialnej z Mogilan)
8:30 BUKÓW:+ Józefa(ona) Klimas-(od siostry Celiny z córką i zięciem)
9:30 +Janusz Freiberg
11:00-Dziękczynna z prośbą o bł. Boże opiekę Matki Bożej i Anioła Stróż
z okazji 3 urodzin Roksany i Natalii oraz dla Rodziców
12:30 -O błogosławieństwo Boże dla Parafian i dzieci przyjmujących chrzest
17:00+ Krystyna Bularz-(od Kazimiery Basta)

 

615159
Dzisiaj: 193
Wczoraj: 137
Ten miesiąc: 5,882