PONIEDZIAŁEK 20.V.2019-WSPOMNIENIE ŚW. BERNARDYNA ZE SIENY- KAPŁANA
6:30 +Beata Ciepły –(od Józefa Karskiego i rodzin: Fąfrowicz i Hachlica)
18:00 +Wojciech Cholewa-(od córki Lucyny z rodz.)
2) +Józef i Janina Niewiadomy
3) +Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 21.V.2019-WSPOMNIENIE ŚW.JANA NEPOMUCENA- KAPŁANA I MĘCZENNI
6:30) + Kazimierz Przybyło -( od bratanicy Edyty z rodz.)
2) +Krzysztof Drożdż-(od żony)
18:00 +Krzysztof Piszczek-(od chrzestnych)
2) + Zofia Skała +Fryderyk mąż

Środa 22.V.2019- Wspomnienie ŚW. RITY- ZAKONNICY
6:30 +Stanisław Białota-(od siostry Janiny z mężem
2) + Irena Niedbała+ Walenty mąż++Rodzice
18:00 +Edward Żaba
2) + Helena Grzesik-(od córki, zięcia i wnuczek)
3) + Halina Sroka –(od sąsiadów Suder)

Czwartek 23.V.2019
6:30 + Joanna Kwinta–(od bratanicy Marii z rodz.)
2) + Adam Tylek w 10 r. śm. +Piotr syn ++Rodzice:+ Zofia i Piotr
3) +Marianna ++z rodziny
18:00 +Marianna Niedbała –(od chrześnicy Barbary Freiberg z rodz.)
2) +Janusz Płeszka –(od rodziny Mazurkiewiczów z Zagórzan)

Piątek 24.V.2019-WSPOMNIENIE: Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki Wiernych
6:30 + Zofia Łazarz +Jan mąż +Julia Dyrda +Stanisław mąż +Maria Dyrda
2)- Msza św. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
dla Szymona, Michała i Jakuba z okazji chrztu i urodzin i dla Rodziców
18:00+ Bronisława(ona) Stolarz w 19 roczn. śm.+Józef mąż++synowie +Bronisław
i Józef +Władysław zięć
2).+Anna Jasek +Józef mąż +Andrzej syn
3). +Janina Surówka

SOBOTA-25.V.2019-WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA VII -PAPIEŻA
6:30 +Maria i Franciszek Kopta ++ich dzieci
2) +Stanisław Sarna +Albina żona +Józef Kłyś +Stanisława żona
3)-O szczęśliwą operacje i powrót do zdrowia, opiekę MB dla naszego parafianina
18:00- Msza św. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
dla Tomasza z okazji 8 urodzin i dla Rodziców
2)-O błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej i św. Bartłomieja dla dzieci
przyjmujących chrzest i dla Parafian

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 26. V.2019-Wspomnienie św. Filipa Nereusza
7:30 +Aniela Bobek +Julian mąż
2) +Katarzyna i Józef Strzebońscy ++Rodzice
8:30 BUKÓW: +Paweł Szydłowski w 7 r. śm. +Łukasz syn w 13 roczn. śm.
9:30 +Jan Pazdur +Janina i Stanisław Stankowscy
10:00-CHOROWICE:-O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej
Pomocy dla mieszkańców Chorowic
11:00- Msza św. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
dla Alicji i Artura z okazji urodzin i dla całej Rodziny
2). -O Błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej i Św. Bartłomieja dla Krystyny
Krawczyk i dla całej rodziny
17:00 +Jan i Janina Wielgus +Marianna i Stanisław Chrobak +córka Joanna

615162
Dzisiaj: 196
Wczoraj: 137
Ten miesiąc: 5,885