PONIEDZIAŁEK 31.10.2022r.
6:30
1) +Helena i Antoni Słomka, Synowie: Zbigniew i Grzegorz
2) +Władysława i Stefan Głownia
18:00
1) +Stanisław Surówka (od córki Barbary z rodziną)
2) +Honorata i Kazimierz Ożóg (od córki)

WTOREK 1.11.2022r. Uroczystość Wszystkich Świętych
7:30
1) +Czesław Moskal, Andrzej syn; Janina i Ludwik Cholewa (od rodziny Cholewów)
8:30 Buków
+Zofia Kubiś (od córki Anny i wnuka Wojciecha)
9:30
1) +Franciszek Majka, Władysław i Stefania Pietras, Andrzej syn
2) +Tomasz Górnisiewicz, Katarzyna żona, Józef zięć, Wiesław wnuk, Stanisław zięć, Rodzice
11:00
1) Jerzy Skała (od brata Piotra z rodziną)
14:00
1) Za zmarłych parafian i polecanych w wypominkach
2) +Adam Hupert, Maria żona; Krzysztof Musiał, Antonina żona;
synowie: Kazimierz, Adam, Tadeusz, Antoni, Czesława żona
3) +Helena Targosz (od koła Emerytów i Rencistów w Mogilanach)
4) +Wiktoria Uchacz (od córki Krystyny z Natalią i Tomkiem)
17:00
O błogosławieństwo Boże i opiekę Wszystkich Świętych dla Barbary i Tadeusza Strzebońskich
z okazji 50 rocz. ślubu i za dzieci, i wnuków

ŚRODA 2.11.2022r. Wszystkich Wiernych Zmarłych
6:30
+Anna i Józef Kowalczyk; Anna i Jan Kowalczyk
8:00
+Julian Bobek, żona Aniela, Rodzice i zmarli z rodziny
9:00
+Kazimierz Dziewoński w 2 rocz. śmierci
17:30
+Helena Bobek, Kazimierz mąż

CZWARTEK 3.11.2022r.
6:30
1) +Andrzej Płonka, Andrzej syn, Antoni, Władysław
2) +Bolesław Bieda (od rodziny)
Buków 17:00
+Wanda Pyzik, Kazimierz mąż, Adam syn, zmarli z rodziny
17:30
1) +Za zmarłe członkinie z Róży zelatorki Marii Grońskiej i zmarłych z tych rodzin
2) +Mariusz Kowalczyk (od klasy 7a kolegów i koleżanek z klasy)

PIĄTEK 4.11.2022r. Św. Karola Boromeusza
6:30
1) +Helena Targosz (od rodziny Stachórów z Izdebnika)
2) +W intencji zmarłych parafian z Kulerzowa
17:30
1) +Maria Koperek, mąż Eugeniusz, syn Józef
2) +Sabina Turkowicz (od Wandy Słomki, Dominiki Kowalczyk)

SOBOTA 5.11.2022r.
6:30
1) +Andrzej Płonka, Andrzej, Antoni, Władysław - synowie
2) +Za zmarłych z róży Marii Grońskiej i zmarłych z ich rodzin
14:00
O błogosławieństwo Boże dla Nowożeńców: Pauliny Karskiej i Artura Hadasz
17:30
1) +Janusz Cholewa, Rodzice, Teściowie, Anna Kopańska
2) +Stanisław Grywalski, zmarli z rodziny

NIEDZIELA 6.11.2022r. – XXXII Niedziela Zwykła
7:30
1) +Zelatorzy: Adam i Zdzisław, członkowie Żywego Różańca, zm. z rodzin (od zelatora Marka Medyka)
2) +Zelatorka Wanda Kłyś, członkowie Żywego Różańca, zmarli z rodzin
8:30 Buków
+Alicja Frankowska (od sąsiadów z całej ulicy z Bukowa)
9:30
1) +Edward Cieśla w 12 rocz. śmierci
2) +Władysław Lampa, zmarli z rodziny, Rodzice, Teściowie
11:00
1) +Józef Dzik, żona Antonina, synowie Stanisław, Józef, Antoni; wnuk Jacek
17:00
W intencji parafian

606300
Dzisiaj: 8
Wczoraj: 180
Ten miesiąc: 2,276