1. Przeżywamy 20 Niedzielę Zwykłą. Wspomnienie św. Maksymiliana Marie Kolbego, zakonnika i męczennika. Zapraszamy dzisiaj na adorację o godz. 16.30.

2. W Poniedziałek 15. 08. - Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej parafii, jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy świętej poświęcenie bukietów kwiatów, ziół, owoców które są Bożym darem wyrosłym na naszej ziemi

3. We wtorek 16. 08. po Mszach świętych - Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji parafii, rodzin i za mamy oczekujące narodzin dziecka.

4. W piątek - będziemy prosić o dar Miłosierdzia Bożego w Nowennie po Mszach świętych. Po wieczornej Mszy Koronka do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypominanych w naszym kościele, szczególnie tych których pożegnaliśmy w ostatnim miesiącu. Zapraszamy rodziny zmarłych do modlitwy.

5. Odpust parafialny ku czci św. Bartłomieja Apostoła, będziemy przeżywać w Niedzielę 28 Sierpnia.

6. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej, aby pogłębiać wiarę w naszych rodzinach. W „Gościu niedzielnym” - kolejna płyta z urywkami z Biblii.

7. W liturgii Kościoła wspominamy w:
Wtorek - św. Stefana, króla Węgier.
Środa - święto św. Jacka, kapłana
Sobota - św. Bernarda, opata doktora Kościoła

8. Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy opieki świętych patronów. Przeżywającym czas wakacji życzymy Bożego błogosławieństwa. Dziękujemy naszej parafiance Emilii Szafrańskiej z Kulerzowa, za piękne kosze z kwiatami, ziołami i owocami zdobiące nasz kościół.

9. Dziękujemy rodzinom z Konar – Grudza - część Dolna, za ofiarę 1380 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć ofiarę rodziny z Konar – Grudza - część Górna. W przyszłą niedzielę o taką ofiarę prosimy rodziny z Konar – Wieś, koło pętli, nowe domy od nr 252 wzwyż, od 260 -269 i Skrzyszów od 4 - 8.

10. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczność: śp. Szymon Kopyto, z Bukowa. Ofiarujmy mu dar modlitwy - „Dobry Jezu…”

606918
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,894