1. Przeżywamy 17 Niedzielę Zwykłą. Wspomnienie św. Kingi, zakonnicy. Po każdej Mszy Świętej modlimy się za kierowców i błogosławimy pojazdy. Wychodząc z kościoła u ministrantów można pobrać breloczki, obrazki z modlitwami do naszych samochodów. Składana przy wyjściu z kościoła ofiara będzie przeznaczona dla misjonarzy na środki transportu - „Bóg zapłać!”. Dzisiaj o godz. 16.30 Adoracja Pana Jezusa.

2. W Piątek 29.07. - Nowenna do św. Michała Archanioła.

3. W okresie wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy świętej, czynionym dobru, aby łaska Boża była z nami w tym czasie - dla jednych to czas odpoczynku - a dla innych pracy i trudu.

4. W tym tygodniu modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:

Poniedziałek - święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców.
Wtorek - Świętych Joachima i Anny – rodziców NMP – modlimy się w tym dniu jak zachęca nas Papież Franciszek, za nasze babcie i dziadków.
Czwartek - Św. Szarbela, kapłana.
Piątek - Św. Marty, Marii i Łazarza.

5. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów. Życzenia kierujemy, do Pana Krzysztofa – organisty z Bukowa, do nadzwyczajnego szafarza Komunii – Krzysztofa Pierożka. Nowożeńcom dziękujemy za kwiaty.

6. Dziękujemy rodzinom z Bukowa – część: Droga na Radziszów i w stronę pętli, za ofiarę 430 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Konar – część: Od państwa Sala do Buka. W przyszłą niedzielę o taką ofiarę prosimy rodziny z Konar – część: Od Buka do Sęka i Kopań.

7. W tym tygodniu zmarły: śp. Genowefa Tylek z Mogilan; śp. Teresa Szczurek, z Mogilan, jej pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.30 – Różaniec, o godz. 11.00 Msza święta. „Dobry Jezu…”

 

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088