1. Przeżywamy 15 Niedzielę. Nieszpory, o godz. 16.30, po nich Msza święta o godz. o 17.00. Zapraszamy codziennie na adorację Pana Jezusa o godz. 17.30, zakończoną Litanią do Krwi Pana Jezusa.

2. W środę 13 lipca, Matka Boża Fatimska - zaprasza nas na Różaniec o godz. 17.30, Mszę świętą o godz. 18.00 i procesję z Figurą Matki Bożej, wokół kościoła.

3. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy, jako ludzie wierzący o codziennej modlitwe, Mszy Świętej w niedzielę i zachowywaniu Bożych Przykazań. Wypoczywającym życzymy Bożej opieki.

4. W czasie wakacji sakramentu chrztu św. udzielamy nowonarodzonym dzieciom w drugą niedzielę miesiąca, na Mszy o godz. 11.00 i w ostatnią sobotę o godz. 18.00. Katecheza przed chrztami dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek poprzedzający chrzest po Mszy w kościele przy chrzcielnicy.

5. W piątek po Mszy świętej porannej Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Na Mszy świętej o godz. 18.00, będziemy modlić się za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Szczególnie zapaszmy rodziny, które pożegnały swoich bliskich w ostatnim miesiącu. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych.

6. W sobotę 16 lipca - Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin i za mamy oczekujące narodzin dziecka.

7. Polecamy do rodzin pisma katolickie: „Niedziela”, „Gość niedzielny”, które umacniają naszą wiarę.

8. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM W:
Poniedziałek 11. 07. - święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
Wtorek 12.07. - św. Brunona Bonifacetego z Kwerfurtu, bp i męczennika.
Środa 13. 07. - świętych pustelników Świerada i Benedykta.
Czwartek 14. 07. - św. Henryka.
Piątek 15. 07. - św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
Sobota 16.07. - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – M.B. Szkaplerznej.

9. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy Bożej łaski i opieki patronów.

10. Dziękujemy rodzinom z Bukowa – Nowsie i Nowe Domy za Szkołą za ofiarę 650 złotych, na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Bukowa – Północna strona Drogi od Skawiny z okolic Pętli w kierunku Mogilan. W przyszła niedzielę rodziny z Bukowa - Droga na Radziszów i w stronę Pętli.

11. W minionym tygodniu zmarła śp. Wiktoria Maj, z Chorowic. „Dobry Jezu…”.

 

606117
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,093