1. Przeżywamy 14 Niedzielę Zwykłą – pierwszą miesiąca Lipca. Po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc. Wspomnienie św. Tomasza Apostoła. Po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic Różańca. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30, na Adorację Pana Jezusa zakończoną Litanią do Krwi Pana Jezusa.

2. Na ręce Rady duszpasterskiej możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać! za ofiary w kościele i wpłacane na konto parafialne. W każdą środę modlitwą w Nowennie do Matki Bożej obejmujemy wszystkich ofiarodawców.

3. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przebywają na wakacjach. Wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionych urlopu i opieki Matki Bożej.

4. Polecamy wszystkim dobrą lekturę pism katolickich na czas wakacyjny. W Gościu niedzielnym artykuł - „ wiara i wątpliwości”.

5. W Kalendarzu Liturgicznym modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:
Wtorek 5. 07. - św. Marii Goretti, męczennicy.
Środa 6. 07. - Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy.
Piątek 8.07. - św. Jana z Dukli, kapłana.

6. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów. Zapraszamy w dniu imienin na Mszę świętą.

7. Dziękujemy rodzinom z Bukowa – Południowa strona Drogi z ofiarę 150 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj taką ofiarę mogą złożyć z Bukowa – część Nowsie i nowe Domy za Szkołą. W przyszłą niedzielę o taką ofiarę proszone są rodziny z Bukowa – Północna strona Drogi od Skawiny z okolic pętli w Kierunku Mogilan.

8. W minionym tygodniu zmarli: śp. Maria Głód z Mogilan; śp. Maria Kotaś, z Konar, jej pogrzeb w poniedziałek 14.30 – Różaniec, o 15.00 Msza święta; śp. Leszek Kowalczyk, z Konar, pogrzeb we wtorek o godz. 14.30 Różaniec, o 15.00 Msza święta. „Dobry Jezu…”.

 

608152
Dzisiaj: 97
Wczoraj: 108
Ten miesiąc: 4,128