1. Przeżywamy 6 Niedzielą Zwykłą. Msza chrzcielna o godz. 12.30. W naszej parafialnej wspólnocie rozpoczynamy modlitwę w ramach 40-Godzinnego Nabożeństwa – Adoracji Pana Jezusa, wynagradzającej za grzechy i przygotowującą nas do dobrego przeżycia Wielkiego Postu. Prosimy o włączenie się wszystkich Parafian do tej modlitwy przebłagalnej. Do modlitwy zapraszamy dzisiaj:
8.30 - Mogilany - Środek Wsi
13.30 - Od Kościoła do Wiaduktu, Podstyr, Łobzów
14.00 - Ul. Świątnicka, Działy, Skrzyszów
15.00 - Ul. Zakopiańska
16.00 – Ul. Parkowe Wzgórze, Podedworze

2. W najbliższą Środę Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, w intencji naszej parafii, rodzin i za wszystkie mamy oczekujące narodzin dziecka.

3. W tym tygodniu nie ma spotkań do bierzmowania dla Klas 7.

4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy porannej. Na Mszy o godz. 17.30 będziemy modlić się za zmarłych wypominanych w naszym koście i tych którzy odeszli do wieczności w ostatnim miesiącu - zapraszamy ich rodziny. Po Mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych.

5. We właściwym przeżywaniu tego czasu mogą nam pomóc pisma katolickie: „Gość niedzielny” z płytą z tekstem Biblii, „Niedziela”. Obok gazet możemy zabrać ulotki, komu możemy ofiarować im 1% od naszych podatków.

6. Serdecznie Bóg zapłać! kierujemy do parafian z Mogilan – Podedwórze cz.1 za ofiarę 590 złotych na sprzątanie naszej świątyni i środki czystości. W najbliższą sobotę do troski o kościół w postaci ofiary, proszone są rodziny z Mogilan – ul. Mogileńska cz. 1 do nr 41 i ul. Stroma.

7. Adoracja w czasie nabożeństwa w przyszłą niedzielę:
8.30 - Chorowice
12.00 - Włosań
13.00 - Kulerzów
14.00 - Uczniowie ze Szkół Podstawowych od Klasy I - VI
15.00 - Młodzież przygotowująca się do bierzmowania Klasy VII – VIII, Służba Liturgiczna
16.00 - Zespół Mogilanie i ul. Rzymska

8. Odszedł do wieczności: + Janina Bała, Konar; śp. Roman Sarna, z Mogilan, jego pogrzeb w tym tygodniu - „Dobry Jezu..”.

9. Wspomnienie:
Poniedziałek 14. 02 - Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy i św. Walentego, biskupa i męczennika.
Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny - życzymy Bożej laski i opieki świętych.

607136
Dzisiaj: 30
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,112