1. Z całym Kościołem przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. W tym tygodniu w naszych rodzinach przeczytajmy urywek Pisma Świętego, aby wsłuchać się w Boże Słowo. Nieszpory, dzisiaj o godz.16.30.

2. W poniedziałek Nowenna do św. Bartłomieja, naszego patrona a w sobotę, będziemy modlić się do Pana Boga modlitwą Nowenny do św. Michała Archanioła – zapraszamy wszystkich którzy przyjęli szkaplerz św. Michała.

3. Dziękujemy Panu Bogu za naszych lektorów i ministrantów, że w naszym imieniu służą Panu Jezusowi przy ołtarzu. Jako nasze podziękowanie za ich całoroczna służbę będziemy mogli w przyszła niedzielę wychodząc z kościoła złożyć ofiarę za ich posługę. Przez cały tydzień będzie skarbonka przy ołtarzu św. Bartłomieja przeznaczona na ten cel. Bóg zapłać!.

4. W tym tygodniu zapraszamy do modlitwy rodziny naszej parafii, które będą modlić się o Błogosławieństwo Boże w Nowym Roku, na adorację Pana Jezusa o godz. 17.00 i uczestnictwa we Mszy świętej o godz., 17.30. Z powodu epidemii modlimy się wspólnie w naszym kościele a rodziny wieczorem, modlą się w swoich domach, modlitwą którą otrzymują w kościele. Do naszych domów będzie można zabrać poświęcone kadzidło i kredę./program/.

5. Na Mszę świętą w najbliższy piątek zapraszamy mężczyzn ze Wspólnoty św. Józefa. Po Mszy spotkanie modlitewne w salce na plebanii.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Rady duszpasterskiej na plebanii obecnie działającej i nowej wybranej przez parafian w Listopadzie.

7. Wychodząc z kościoła zakupmy prasę katolicką, aby pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną w naszych rodzinach. Tak pięknie opisują, jak żyć Bożym Słowem.

8. Dziękujemy rodzinom z Mogilan, z ul. Myślenickiej, Krakowskiej i Dębowej, z ofiarę na sprzątnie naszej świątyni – 250 złotych. W przyszłą sobotę do troski o nasz kościół poprzez ofiarę, prosimy rodziny z Mogilan, z ul. Skawińskiej, Parkowej i Bloki.

9. W tym tygodniu modlimy się do Pana Boga przez wstawiennictwo:
Poniedziałek 24. 01.- św. Franciszka Salezego, bp i Doktora Kościoła.
Wtorek 25. 01 - Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
Czwartek 26.01. - św. Apostołów Tymoteusza i Tytusa.
Piątek 28. 01. - św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.

10. Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa przebywającym na feriach zimowych.

 

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896