1. Obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego. To święto to uroczyste rozpoczęcie publicznej działalności Chrystusa Pana. Dziękujemy za dar naszego chrztu, na mocy którego staliśmy się Dziećmi Bożymi. Sakramentu chrztu świętego w naszej parafii - uroczyście udzielamy w czasie Mszy świętej w drugą niedzielę o godz. 12. 30 i w ostatnią sobotę miesiąca. Z ważnych przyczyn udzielamy tego najważniejszego sakramentu poza Mszą świętą. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.

2. W najbliższy piątek Msza święta Oazowa o godz. 17.30.

3. Trwa w naszej parafialnej rodzinie doroczna „Kolęda”. Z racji trwającej epidemii, w tym roku gromadzą się rodziny z poszczególnych rejonów naszej parafii w kościele na Adoracji Pana Jezusa o godz. 17.00 i na Mszy świętej o godz. 17.30, aby modlić się o Błogosławieństwo Boże dla ich rodzin i otrzymać modlitwę do domów. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z rejonów. / odczytać./

4. Zachęcamy do pogłębiania wiary i wiedzy z pism katolickich, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Gościu niedzielnym kolejna płyta z urywakami z Biblii.

5. Życzymy wszystkim błogosławieństwa i opieki Bożej w nowym tygodniu.

6. W najbliższą sobotę o troski o kościół w postaci ofiary na sprzątanie i środki czystości, proszone są rodziny z Mogilan z ulicy: Krakowskiej, Sportowej i Nowej.

7. Dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy pięknie przystroili kościół na Święta Bożego Narodzenia – „Bóg zapłać!”.

8. W minionym tygodniu zmarły: śp. Władysława Sala zd. Sroka, ze Skawiny, śp. Wiktoria Uchacz, z Mogilan - „Dobry Jezu...”

607141
Dzisiaj: 35
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,117