1. Kościół obchodzi dziś Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Zachęcamy do jeszcze większego zaangażowania w sprawy misyjne przez modlitwę i zainteresowanie misjami. „Bóg zapłać!” za ofiarę składaną dzisiaj na tacę na Dzieła Misyjne Kościoła. Różaniec w intencji Misji o godz. 16.30.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w Nabożeństwie Różańcowym, codziennie o godz. 17.30. Pan Jezus i Matka Boża, na nas czeka w tym już ostatnim tygodniu Października. Prosimy o prowadzenie rozważań następujące grupy.

3. Msza święta w Kaplicy w Chorowicach, dzisiaj o godz. 10.00.

4. Zapraszamy Radę Duszpasterską na spotkanie - dzisiaj o godz. 18.00.

5. W najbliższą Sobotę - Nowenna przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła. Zapraszamy zwłaszcza tych którzy noszą szkaplerz św. Michała.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość - Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła. Na Sumie o godz. 11.00 odśpiewamy dziękczynne – „Ciebie Boga Wysławiamy”. Przypominamy o zmianie czasu. Msze św. w przyszłą niedzielę według zmienionego czasu. Przy ołtarzu św. Franciszka są książeczki z historią naszej parafii i kościoła, kto jeszcze nie ma można zabrać do domu. Ofiara za wydrukowanie 6 złotych.

7. Przygotowujemy się duchowo i organizacyjnie do Uroczystości Wszystkich Świętych. Tym najpiękniejszym darem ofiarowanym naszym bliskim zmarłym jest nasza modlitwa, czyste serce, przyjęta Komunia święta, odpust zupełny. Zapraszamy do spowiedzi świętej codziennie od godz. 6.00 – 6.30 i od 17.00 - 18.00. Po Mszach św. i w kancelarii można polecać zmarłych w wypominkach rocznych i jednorazowych. Za zmarłych modlimy się w każdą niedzielę, w 3 piątek miesiąca i cały listopad. Kartki na wypominki obok gazet. Porządkując groby pamiętajmy o właściwej segregacji śmieci i odpadów - został podstawiony drugi kontener. Prosimy, aby część odpadów zabrać - do pojemników przy domu.

8. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej tak pięknie opisującej misyjność Kościoła.

9. Z kalendarza Liturgicznego w:
Czwartek 28. 10. – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

10. W tym tygodniu zmarła śp. Dorota Jędrzejczyk, z Mogilan- „Dobry Jezu…”

 

607143
Dzisiaj: 37
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,119