1. Rozpoczynamy miesiąc sierpień: zachęcamy do włączenia się w modlitwę o trzeźwość naszego narodu oraz do abstynencji na ten czas. Dzisiaj przed kościołem u przedstawicieli Rady Duszpasterskiej można wesprzeć budowę kaplicy na cmentarzu. O godzinie 16: 30 zapraszamy na nieszpory.

2. Ksiądz Krzysztof w ubiegłą Niedzielę zebrał ofiarę wynoszącą 19 089,90zł oraz 20 euro. Ks. Krzysztof składa serdeczne Bóg Zapłać za wszelkie dary na rzecz działalności misyjnej w Tanzanii.

3. W Poniedziałek można uzyskać odpust Porcjunkuli, związany z postacią świętego Franciszka z Asyżu. Wystarczy nawiedzić w tym dniu kościół oraz odmówić Ojcze Nasz i Wierzę w Boga.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Sakrament spowiedzi w czwartek od 17:00, w piątek od 6:00 i od 16:30.
W te dni wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 17:00. W Czwartek na zakończenie adoracji modlić się będziemy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, w piątek będziemy wynagradzać za grzechy nasze i całego świata odmawiając Litanie do Serca Pana Jezusa, w sobotę Róże Różańcowe odmówią różaniec w intencji Rodziców oczekujących potomstwa.

5. W przyszłą niedzielę będzie można wspomóc Rodziny z Krzyszkowic i Głogoczowa, które ucierpiały w wyniku podtopień. Ofiarę na ten cel, można będzie złożyć wychodząc z kościoła u ministrantów.

6. W najbliższym tygodniu:
środa – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona kapłanów
piątek – Święto Przemienienia Pańskiego – Msze Św. 6:30 i 18:00,
niedziela – św. Dominika

Wszystkim Przeżywającym imieniny, urodziny życzymy Wielu Łask Bożych.

 

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896