1. Przeżywamy 14 Niedzielę Zwykłą – pierwszą miesiąca Lipca. Po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc. Po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic Różańca. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na Adorację Pana Jezusa zakończoną Litanią do Krwi Pana Jezusa. Dziękujemy za ofiarę na rodziny, którzy ucierpieli w wyniku pożaru w Nowej Białej. Zebraliśmy w miniona niedzielę 17 320 złotych. Bóg zapłać!

2. Na ręce Rady duszpasterskiej możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać! za ofiary w kościele i wpłacane na konto parafialne. W każdą środę modlitwą w Nowennie do Matki Bożej obejmujemy wszystkich ofiarodawców.

3. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przebywają na wakacjach. Wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionych urlopu i opieki Matki Bożej.

4. W najbliższy czwartek 8 Lipca o godz. 14.00 na parkingu obok kościoła zostaną zabrane sprzęty elektryczne i elektroniczne. Firma Green Ecologic zbierająca te odpady przekazuje część dochodów na pomoc misjom. Zachęcam do przywiezienia zepsutych sprzętów elektrycznych do czwartku.

5. Polecamy wszystkim dobrą lekturę pism katolickich na czas wakacyjny, Na ręce Rady duszpasterskiej możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać! za ofiary w kościele i wpłacane na konto parafialne. W każdą środę modlitwą w Nowennie do Matki Bożej obejmujemy wszystkich ofiarodawców.aby w ten sposób pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną. Można je nabywać wychodząc z kościoła.

6. W Kalendarzu Liturgicznym modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:
Poniedziałek 05. 07. - św. Marii Goretti, męczennicy
Wtorek 06. 07. - Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy
Czwartek 08.07. - św. Jana z Dukli, kapłana

7. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów. Zapraszamy w dniu imienin na Mszę świętą.

8. W minionym tygodniu zmarł śp. Stanisław Ciask z Włosani; śp. Paweł Soswa, z Włosani, jego pogrzeb w środę 11.30 - Różaniec o 12.00 Msza święta.
„Dobry Jezu…”.

608165
Dzisiaj: 110
Wczoraj: 108
Ten miesiąc: 4,141