1. Przeżywamy 12 Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30. W tygodniu adoracja Pana Jezusa o godz. 17.30, zakończona nabożeństwem czerwcowym o 17.45, po nim Msza święta o godz. 18.00.

2. Od tej niedzieli kończy się czas dyspensy od uczestnictwa wiernych we Mszy świętej w kościele, kiedy mogliśmy modlić się przez środki przekazu. Wszystkich należących do naszej parafii: dzieci, młodzież, dorosłych zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszach świętych w naszym kościele. Od tej niedzieli kończy się też transmisja Mszy świętej z naszego kościoła.

3. Na Mszy świętej o godz. 12.30 dzieci z Klasy III z Konar przystąpią do I Komunii świętej. Dziękujemy rodzicom dzieci za posprzątanie kościoła i przygotowanie do tej pięknej uroczystości. Życzymy dzieciom i rodzicom, aby Pan Jezus jak najczęściej gościł w ich sercach.

4. W czwartek 24. 06. - Nowenna do św. Bartłomieja Apostoła, naszego patrona.

5. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli, na Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego w piątek 25 czerwca o godz. 18.00. Możliwość spowiedzi świętej od godz. 16.30.

6. Uroczysta Msza święta odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Chorowicach, zostanie odprawiona w Kaplicy w przyszłą niedzielę 27. 06. o godz. 10.00. Zapraszamy mieszkańców Chorowic.

7. W przyszłą niedzielę Mszę prymicyjną o godz. 11.00 w naszej parafii odprawi Ks. Mateusz Hajduga i udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa. Otaczamy neoprezbitera naszą modlitwą i życzymy Błogosławieństwa Bożego.

8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy i wiary.

9. W kalendarzu liturgicznym w:
Poniedziałek 21.06. - św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
Wtorek 22. 06. - św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More, męczenników.
Czwartek 24.06. -Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela
Sobota 26.06. - św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana.

10. Wszystkim przeżywającym swoje imieniny życzymy opieki świętych patronów, zapraszamy do we Mszy świętej w dniu imienin.

11. Dziękujemy Nowożeńcom tego i zeszłego tygodnia za kwiaty do kościoła.

12. w minionym tygodniu zmarł śp. Mariusz Kowalczyk, z Mogilan –„Dobry Jezu…”

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896