1. Z całym Kościołem przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza - Pana Jezusa, który nas prowadzi do Pana Boga. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Dzisiaj święto św. Marka, ewangelisty. Słowa życzeń kierujemy do pana Marka, naszego organisty, modlimy się aby św. Marek wypraszał dla niego wiele łask. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30

2. Nowenna przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła - we czwartek 29 Kwietnia. Zapraszamy te osoby, które przyjęły szkaplerz św. Michała.

3. Rozpoczęcie Nabożeństw majowych w piątek 30 Kwietnia o godz. 17.45 w czasie uroczystej procesji. Nabożeństwa majowe w tygodniu na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:45. Zapraszamy do odprawiania tego nabożeństwa w naszych rodzinach lub przy kapliczkach.

4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę miesiąca. Chorych z Panem Jezusem odwiedzimy w sobotę o godz. 9.00. Od godz. 17.00 Adoracja Pana Jezusa, modlitwa różańcowa w intencji rodzin i za mamy w błogosławionym stanie. Modlitwa prowadzona przez Róże Różańcowe zakończona o 17.45 nabożeństwo majowe.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańca. Przez wstawiennictwo Matki Bożej, będziemy prosić o zachowanie nas od epidemii, potrzebne łaski dla dzieci które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii świętej i dla ich rodzin.

6. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej; „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Małego Gościa Niedzielnego” – dla dzieci. Bardzo ciekawe artykuły „O kierownictwie duchowym”.

7. W tym tygodniu modlimy się przez wstawiennictwo:
• Wtorek – św. Joanny Beretta Molla – patronki rodzin i kobiet w stanie błogosławionym i bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki
• Czwartek – św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy
• Sobota – św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracy

Wszystkim przeżywającym swoje imieniny i urodziny życzymy opieki ich świętych patronów.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jerzy Skała z Mogilan – „Dobry Jezu...”.

606116
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,092